LoL Taliyah Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Taliyah

Taliyah rehberime hoş geldiniz. Taliyah kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz.  Taliyah orta koridorda  rahatlıkla oynayabileceğiniz orta menzilli bir geleneksel kontrol büyücüsüdür. Taliyah ile koridorumuzu olabildiğince itiyoruz hem rakibimiz farm kaybediyor kule altında hemde biz lane itildiğinden dolayı alt yada üst koridora baskına gidiyoruz. Roam atarak kaybetmekte olan oyunumuza yön vererek kazanıyoruz arkadaşlar. orta koridor şampiyonlarının buildleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz

Taliyah Build (İtem Dizilimi)

Taliyah Full Build

Taliyah Build

Taliyah İtem Dizilimi

Taliyah İtem

Taliyah Rün Dizilimi (Runes)

Taliyah Rün Dizilimi

Taliyah Rün

Taliyah Abilities (Yetenek Dizilimi)

Taliyah Yetenek Dizilimi

Taliyah Abilities

Taliyah Ct (Counter)

Taliyah Counter

Taliyah Ct"Taliyah" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
88 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: