Taliyah

Taliyah rehberime hoş geldiniz. Taliyah kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz.  Taliyah orta koridorda  rahatlıkla oynayabileceğiniz orta menzilli bir geleneksel kontrol büyücüsüdür. Taliyah ile koridorumuzu olabildiğince itiyoruz hem rakibimiz farm kaybediyor kule altında hemde biz lane itildiğinden dolayı alt yada üst koridora baskına gidiyoruz. Roam atarak kaybetmekte olan oyunumuza yön vererek kazanıyoruz arkadaşlar. orta koridor şampiyonlarının buildleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz

Taliyah Build (İtem Dizilimi)

Taliyah Full Build

Taliyah Build

Taliyah İtem Dizilimi

Taliyah İtem

Taliyah Rün Dizilimi (Runes)

Taliyah Rün Dizilimi

Taliyah Rün

Taliyah Abilities (Yetenek Dizilimi)

Taliyah Yetenek Dizilimi

Taliyah Abilities

Taliyah Ct (Counter)

Taliyah Counter

Taliyah Ct"Taliyah" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
58 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: