Talon

Talon rehberime hoş geldiniz. Lol kostümlerini ücretsiz olarak denemek için Mod Skin LoL  programını kullanabilirsiniz. Talon gibi bir şampiyon seçtiğinizde kesinlikle ve kesinlikle erken safhada agresif oynamanız gerekiyor, talon geri düşerse kolay kolay toparlanamıyor. 3. seviyede Talon’u yeterince oynadıysanız mantıklı bir oynanışla kesebilirsiniz. Rakibinize üstünlük kurduğunuzu anladığınızda sakın koridorunuzda takılı kalmayın öne geçtiğiniz an diğer koridorlara gidip onları’da kesin ve bütün rakipleriniz geriye düşsün böylelikle oyuna sadece Talon ile yön verebilirsiniz. Suikastçı diğer şampiyonların build ve rünleri için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Talon Build (İtem Dizilimi)

Talon Full Build

Talon Build

Talon İtem Dizilimi

Talon İtem

Talon Rün Dizilimi (Runes)

Talon Rün Dizilimi

Talon Rün

Talon Abilities (Yetenek Dizilimi)

Talon Yetenek Dizilimi

Talon Abilities

Talon Ct (Counter)

Talon Counter

Talon Ct

"Talon" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları