LoL Taric Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Taric Rün

Taric rehberime hoş geldiniz. Taric nişancısını soraka gibi öldürmeyen türden bir şampiyon soraka gibi can vermese’de  kalkanları ve kitle kontrol ile benim gözümde en iyi destek şampiyonlardan biridir. Taric oynarken rakiplerinize olabildiğince fazla vurun ki takım arkadaşınıza o kadar can verin , Takım savaşlarında bir ulti yeteneğinizle oyunun gidişatını değiştirebilirsiniz.

Taric Build (İtem Dizilimi)

Taric Full Build

Taric Build

Taric İtem Dizilimi

Taric İtem

Taric Rün Dizilimi (Runes)

Taric Rün Dizilimi

Taric Rün

Taric Abilities (Yetenek Dizilimi)

Taric Yetenek Dizilimi

Taric Abilities

Taric Ct (Counter)

Taric Counter

Taric Ct"Taric Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: