Team Fortress 2 Kaç Gb Yer Kaplar ?- Tablet Adam

Team Fortress 2 Kaç Gb

Team Fortress 2 Kaç Gb Yer Kaplar

Team Fortress 2 Kaç Gb

Team Fortress 2 Oyunun tanıtım videoları ve ekran görüntüleri oyunun oldukça eğlenceli olacağını gösteriyor önceki oyuna bakarsanız Team Fortress 2 ne kadar başarılı olabileceğini görebiliriz.

Aslında gerçekten de dünya çapında bir fan kitlesi vardı, Ve bu fan kitlesi ile yapılan turnuvaları kendine ait atmosferiyle bayağı dünyada ses getirmişti fakat Ülkemizde bu kadar ilgiyi görmedi.

Yani dışarıda gördüğü ilgiyi bizim ülkemizde göremedi Hatta Bildiğim kadarıyla bir kaç tane Serverı  kapanmıştı böyle kaliteli bir oyun ülkemizdeki fazla bilinmedi ancak Team Fortress 2’nin kaderi Sadece bizim ülkemize bağlı değil sonuçta Dünya çapında oynanan bir oyun.

Oyuna başladığımızda kırmızı ve mavi takım olarak iki ayrılıyoruz ve her takımda belli sınıflar var. Bu takımlardan bir saldırı yaparken diğeri savunma yapıyor Böylece oyunun tadı gerçekten çıkıyor.

 

Team Fortress 2 Kaç Gb Yer Kaplar

15 Gb boş Hdd alanı gerekli"Team Fortress 2 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: