The Crew Kaç Gb Yer Kaplar - Tablet Adam

The Crew Kaç Gb

The Crew Kaç Gb Yer Kaplar

The Crew Kaç Gb

The Crew ile hayatınız boyunca Amerika’ya hiç gitmemiş olsanız bile Yine de Bu oyun  sayesinde avucunuzun içi gibi bilmeniz mümkün.

The Crew Bizlere Amerika Birleşik Devletlerinin tüm eyaletlerini her noktasına kadar gezmeye son model arabalarınız ile davet ediyor Üstelik tamamen çevrimiçi bir oyun.

Oyunun hikayesi aynen şöyle başlıyor  kötü bir FBI ajanı ile işbirliği içinde olan acımasız Çetenin karşısında abisinin ölümünü gören ve boş yere hapishanede çürüyen  karakterimiz çeteden ve kötü FBI ajanından intikam almak istiyor.

Oyunda ki hikayemiz aynen bu şekilde başlamakta, oyunu beğendiyseniz yorumlarda belirtiniz

The Crew Kaç Gb Yer Kaplar

30 Gb Boş alana ihtiyacı vardır

The Crew 2 Kaç Gb

40 Gb Depolama alanına ihtiyacı var"The Crew Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: