The Forest Kaç Gb Yer Kaplar - Tablet Adam

The Forest Kaç Gb

The Forest Kaç Gb Yer Kaplar

The Forest Kaç Gb

The Forest  First-person hayatta kalma oyunu, Son zamanlarda çok tutulan bağımsız yapımcılar tarafından yapılan hayatta kalma oyunları  Örnek vermek gerekirse Pubg, Fortnite başı çekenler diyebiliriz.

Arkalarından bir dünya oyun  geldi bunlardan biri The Forest,  oyun küçük bir adada geçiyor.

Oyun ilk başladığında  uçaktayız, ve yanınızda bir tane çocuğumuz var, kuzenimiz falan olabilir mi bilmiyorum.

Bunun dışında uçakta kimse yok, uçağımız düşüyor ve uçağın düşmesi ile ekranımız kırmakta uçağın Düştüğü yer dediğim gibi küçük bir ada, ayağa kalktığımızda çocuğumuz yok.

Oyunun hikayesi burada başlıyor  ve amacımız çocuğu kurtarmak kalktığımızda yanımızda bulunan baltayı alıyor ve çocuğu aramaya başlıyoruz

The Forest Kaç Gb Yer Kaplar

5 Gb Yer kaplamaktadır"The Forest Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
12 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: