Thresh

Thresh rehberime hoş geldiniz. Lol kostümlerini ücretsiz bir şekilde denemek isterseniz LoL Skin Hilesi‘ni kullanabilirsiniz. Thresh ile Oyuna ilk başlandığında takımınız ile invade gidin rakip takımın orman cısını az da olsa oyundan düşürün, Thresh Agresif bir şampiyon ve oyun başında çok güçlüdür doğru takasa girerseniz takas’tan avantajlı çıkabilirsiniz. Thresh koruma ve aniden takım savaşı başlatan bir şampiyondur. Takım savaşını iyi şekilde başlatabilirseniz galibiyetle ayrılabilirsiniz.

Thresh Build (İtem Dizilimi)

Thresh Full Build

Thresh Build

Thresh İtem Dizilimi

Thresh İtem

Thresh Rün Dizilimi (Runes)

Thresh Rün Dizilimi

Thresh Rün

Thresh Abilities (Yetenek Dizilimi)

Thresh Yetenek Dizilimi

Thresh Abilities

Thresh Ct (Counter)

Thresh Counter

Thresh Ct"Thresh" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
116 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: