Thresh

Thresh rehberime hoş geldiniz. Lol kostümlerini ücretsiz bir şekilde denemek isterseniz LoL Skin Hilesi‘ni kullanabilirsiniz. Thresh ile Oyuna ilk başlandığında takımınız ile invade gidin rakip takımın orman cısını az da olsa oyundan düşürün, Thresh Agresif bir şampiyon ve oyun başında çok güçlüdür doğru takasa girerseniz takas’tan avantajlı çıkabilirsiniz. Thresh koruma ve aniden takım savaşı başlatan bir şampiyondur. Takım savaşını iyi şekilde başlatabilirseniz galibiyetle ayrılabilirsiniz.

Thresh Build (İtem Dizilimi)

Thresh Full Build

Thresh Build

Thresh İtem Dizilimi

Thresh İtem

Thresh Rün Dizilimi (Runes)

Thresh Rün Dizilimi

Thresh Rün

Thresh Abilities (Yetenek Dizilimi)

Thresh Yetenek Dizilimi

Thresh Abilities

Thresh Ct (Counter)

Thresh Counter

Thresh Ct

"Thresh" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
40 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları