Throne Rush İndir - Tablet Adam
Throne Rush

Throne Rush

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
throne-rush

Throne Rush APK indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz
Throne Rush APK indire ilk başladığınızda size küçük yeşil bir arazi veriyor her strateji oyunu gibi. İlk olarak yapılması gereken o küçük yeşil araziyi yani köyü yeni bir ülkeye dönüştürmek. Bu işleri yapmak için size bir işçi veriliyor fakat oyunda ilerledikçe işçi sayısını arttırmak mümkün oluyor. İşcinizle inşaat yaparak köyünüzü yada arazinizi bir ülke haline getiriyorsunuz.
Oyunda önemli iki değer var. Bunlardan biri altın diğeri ise ettir. Et yapacağınız savaşçılar için altın ise inşa edeceğiniz yapılar için gerekli olacaktır. Onuncu seviyeye geldiğinizde artık taslak olarak ülkenizin bir kısmını kurmuş olacaksınız ve diğer ülkelerle savaşmaya başlayacaksınız. Asker yaparak ordunuzu genişlete bilir ve kurabilirsiniz. Fakat burada önemli olan ne tür asker oluşturacağınız. İlk aşamada size savaşçı ve birde okçu seçenekleri sunuluyor. Bu zamanla gelişiyor ve bir kaç seçenek daha ortaya çıkıyor. Askerinizi saldırı şeklinize göre seçtikten sonra savaşmaya hazırsınız demektir.

Throne Rush İndir

Savaştığınızda savaş alanına gönderdiğiniz ne kadar asker varsa savaş sonunda hala canlı olsa bile evinize döndüğünüzde o askerler ölür. Bu yüzden ne kadar askeri savaştıracağınızı ayarlamanız gerekir. Savaş sonunda saldırdığınız ülkeden et ve altın alıyorsunuz. Bu şekilde oyunda ilerleyerek zirveye adım adım yaklaşıyorsunuz.

Evet APK indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Clash of kings Android APK indir oyununu indirebilirsiniz.

Throne Rush APK indir

Throne Rush İndir

"Throne Rush" 24 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
lol rp

"Throne Rush" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
24 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: