Throne Rush İndir (Güncel) - Tablet Adam
Throne Rush

Throne Rush

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
throne-rush

Throne Rush APK indir

Throne Rush Nedir Nasıl Oynanır ?

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz
Throne Rush APK indire ilk başladığınızda size küçük yeşil bir arazi veriyor her strateji oyunu gibi. İlk olarak yapılması gereken o küçük yeşil araziyi yani köyü yeni bir ülkeye dönüştürmek. Bu işleri yapmak için size bir işçi veriliyor fakat oyunda ilerledikçe işçi sayısını arttırmak mümkün oluyor.

İşcinizle inşaat yaparak köyünüzü yada arazinizi bir ülke haline getiriyorsunuz.
Oyunda önemli iki değer var. Bunlardan biri altın diğeri ise ettir. Et yapacağınız savaşçılar için altın ise inşa edeceğiniz yapılar için gerekli olacaktır. Onuncu seviyeye geldiğinizde artık taslak olarak ülkenizin bir kısmını kurmuş olacaksınız ve diğer ülkelerle savaşmaya başlayacaksınız. Asker yaparak ordunuzu genişlete bilir ve kurabilirsiniz.

Fakat burada önemli olan ne tür asker oluşturacağınız. İlk aşamada size savaşçı ve birde okçu seçenekleri sunuluyor. Bu zamanla gelişiyor ve bir kaç seçenek daha ortaya çıkıyor. Askerinizi saldırı şeklinize göre seçtikten sonra savaşmaya hazırsınız demektir.

Throne Rush İndir

Savaştığınızda savaş alanına gönderdiğiniz ne kadar asker varsa savaş sonunda hala canlı olsa bile evinize döndüğünüzde o askerler ölür. Bu yüzden ne kadar askeri savaştıracağınızı ayarlamanız gerekir. Savaş sonunda saldırdığınız ülkeden et ve altın alıyorsunuz. Bu şekilde oyunda ilerleyerek zirveye adım adım yaklaşıyorsunuz.

Throne Rush İndir

"Throne Rush" 45 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

"Throne Rush" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
45 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: