Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Throne Rush

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
throne-rush

Throne Rush APK indir

Throne Rush Nedir Nasıl Oynanır ?

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz
Throne Rush APK indire ilk başladığınızda size küçük yeşil bir arazi veriyor her strateji oyunu gibi. İlk olarak yapılması gereken o küçük yeşil araziyi yani köyü yeni bir ülkeye dönüştürmek. Bu işleri yapmak için size bir işçi veriliyor fakat oyunda ilerledikçe işçi sayısını arttırmak mümkün oluyor.

İşcinizle inşaat yaparak köyünüzü yada arazinizi bir ülke haline getiriyorsunuz.
Oyunda önemli iki değer var. Bunlardan biri altın diğeri ise ettir. Et yapacağınız savaşçılar için altın ise inşa edeceğiniz yapılar için gerekli olacaktır. Onuncu seviyeye geldiğinizde artık taslak olarak ülkenizin bir kısmını kurmuş olacaksınız ve diğer ülkelerle savaşmaya başlayacaksınız. Asker yaparak ordunuzu genişlete bilir ve kurabilirsiniz.

Fakat burada önemli olan ne tür asker oluşturacağınız. İlk aşamada size savaşçı ve birde okçu seçenekleri sunuluyor. Bu zamanla gelişiyor ve bir kaç seçenek daha ortaya çıkıyor. Askerinizi saldırı şeklinize göre seçtikten sonra savaşmaya hazırsınız demektir.

Throne Rush İndir

Savaştığınızda savaş alanına gönderdiğiniz ne kadar asker varsa savaş sonunda hala canlı olsa bile evinize döndüğünüzde o askerler ölür. Bu yüzden ne kadar askeri savaştıracağınızı ayarlamanız gerekir. Savaş sonunda saldırdığınız ülkeden et ve altın alıyorsunuz. Bu şekilde oyunda ilerleyerek zirveye adım adım yaklaşıyorsunuz.

Throne Rush BENZER İÇERİKLER
Throne Rush YAPILAN YORUMLAR