Tiktok İndireceğim

Tiktok İndir

Tiktok Hakkında Ön Bilgi

Tiktok, Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda hizmet veren bir uygulamadır. Tiktok dünya çapında bir video izleme ve ekleme topluluğudur. Tiktok uygulaması sayesinde birbirinden eğlenceli kısa videoları izleyebilirsiniz. Bunun yanında unutulmaz ve eğlenceli anlarını yakalayarak tiktok üzerinden kendi kısa videonuzu da oluşturabilirsiniz. Ve bu videonuzu tiktok uygulaması üzerinden ya da diğer sosyal medya uygulamalarından paylaşarak dünyayla paylaşabilirsiniz.

TİKTOK UYGULMASINDA NELER YAPABİLİRİM?

Tiktok uygulaması kullanıcılarına çekilmiş olan videoları izlemenin yanı sıra kendi videonuzu çekmenize de imkân sunmaktadır. Videolarınıza uygulamanı sunmuş olduğu özellikler sayesinde renk katabilirsiniz. Tiktok uygulamasının uygulama içindeki çıkartmaları, eğlenceli etiketleri ve özel efekt filtreleri sayesinde videolarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Tiktok uygulamasına sevdiğiniz sesleri ve müzikleri çekmiş olduğunuz videolarınıza ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Yine düzenleme araçları sayesinde videonuz üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Videonuzu kırpabilir, birleştirebilir ve kopyalayabilirsiniz. Videolarınızı Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamalardan da paylaşma imkanına sahipsiniz.

Sizde kendinize güveniyorsanız ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Tiktok uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok İnceleme

 

Tiktok KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Tiktok İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 84M
  • Yükleme Sayısı: 1.000.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 15.7.5
  • Sunan: TikTok Inc.
Tiktok İndir YAPILAN YORUMLAR