Toca Kitchen

Toca Kitchen

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Toca Kitchen İndir
"Toca Kitchen" 14 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Toca kitchen1

Toca Mutfak

Merhaba sayın takipçilerimiz En İyi Tablet Oyunları kategorimizde paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Kaliteli aşçılık oyunları ile karşınızdayız.Toca Kitchen, Aslında oyun çocukça görülse de herkese hitap ediyor.Oyunda karınları aç olan ve yapacağımız yemekleri büyük bir sabırsızlıkla bekleyen karakterlere güzel yemekler pişirmeye çalışıyoruz.Oyunda hem hızlı hareket edip yemekleri zamanında pişirmeli hem de herhangi bir eksik olmaması için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Toca Kitchen isimli bu yemek yapma oyununu Android tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Toca Kitchen İndir

Oyunda;

  • Katı kurallar yok, her şey keyif vermek üzerine kurulu
  • 12 farklı yiyeceği kombine ederek yiyecekler yapıyoruz
  • Çocukların eğlenerek ilgilenecekleri bir oyun atmosferi
  • Birbirinden ilginç karakterlere, hepsinin sevdiği yemekleri yapmaya çalışıyoruz
  • Herhangi bir reklam yok
  • Satın almalar yok

Toca Mutfak APK indir

"Toca Kitchen" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
14 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları