Tomb Raider 2 İndir

Tomb Raider 2 İndir

Tomb Raider 2 Nedir? Ne İşe Yarar?

Tomb Raider 2, Core Desing tarafından geliştirilmiş ve 1997 yılında yayımlanmıştır. Tek oyunculu oyun modu ile karşımıza çıkan tomb raider 2 PlayStation, Windows, Mac platformları için aynı anda çıkartılmıştır. Üzerinden çok zaman geçmesine rağmen, oyunun bu kadar oynanmasını sizlere biraz garip gelebilir. Ancak bakıldığında her kaliteli oyun gibi Tomb Raider’da zaman geçtikçe oynanmaktadır.

Oyun meraklıları Tomb Raider oyunu çıktığı andan itibaren bu oyunla çok ilgilendiler. Özellikle efsane karakter Lara Croft’un kahramanlığı ve birçok özelliği oyunun sevilmesini sağladı. Oyunun yapımcıları bu ilgiden hareketle tomb raider 2 olarak serinin devamını piyasaya sürdü. İkinci versiyonu da ilki kadar ilgi görmeye devam etti.

Oyun içerisinde Lara Croft adlı karakterimize hayat vermekteyiz. Bu karakterle çin ordusu tarafından ele geçirilen bir hançeri almaya çalışıyoruz. Hançerin bu kadar önemli olmasının nedeni hançeri kullanan kişi, hançeri kalbine soktuğunda büyük bir ejderhaya dönüşmesidir. Çin ordusu bu hançeri Tibet’teki buda tapınağından almıştır ve karakterimizle buraya geri götürmeye çalışıyoruz.

 Lara Croft İle Yeni Maceralar

Oyunun ikinci sürümünün ilkine nazaran çok daha yüksek kaliteli bir görsellik içerdiği gözlerden kaçmıyor. Bazı sahnelerde sunulan gerçeklik, mücadelenin heyecanını arttırıyor. Oyunda hedef Lara Croft ile düşmanları yenmek ve seviyeleri atlamak. Bunu sağlamak adına güçlü bir kurgu hazırlanmış. Sahnelerde başarılı ses efektlerinin kullanılması, oyuncuları etkileyen bir özellik olarak kabul ediliyor. Oyunda gizemli tarihi mekanlar size eşlik edecek.

Tomb Raider 2 Nasıl Oynanır?

Oyun giriş yaptığımızda bizleri basit bir görünüm karşılamaktadır. Bu görünüm veya arayüz üzerinden oyunun hikaye moduna giriş yapmaktayız. Oyun içerisinde Lara Croft adlı karaktere yön vermekteyiz. Oyunda düşman olarak adlandırılan Çin ordusu bulunur. Düşman olmalarının sebebi Tibet tapınağından güçlü bir hançeri çalmalarıdır.

Lara Croft, bu hançerin ilk başlarda Çin seddi içerisinde saklandığını düşünerek o bölgeye doğru gider.  Hançerin burada olduğunu gören Lara Croft, direkt olarak onu almaya çalışır ancak alamaz çünkü bir diğer kötü karakterimiz Marco Bartol da oyuna dahil olur.

Marco Bartol karakterinin oyuna dahil olması ile birlikte artık onun peşine düşeriz. Hançeri almak için birçok aksiyon ve macera yaşayarak hançeri kötü karakterden alırız. Hançerin kapısını açmak için Tibet’te bulunan anahtarı alır ve Çine gideriz. Oyun tam olarak Çin’de açtığımız kapı sonrasında bitmektedir.

Tomb Raider 2 Nasıl Kurulur?

 • Tomb raider 2 oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirin.
 • Ardından Daemon tools tarzı sanal sürücü programlarından birisini indirin.
 • İndirilen oyun dosyasını normal bir klasöre çıkartın ve sanal sürücü programı ile setup dosyasını çalıştırın.
 • Ardından kurulum işlemlerini bitirmek için ileri veya next tuşlarına basın ve oyunu kurun.
 • Ardından oyunun kurulu olduğu yere giderek crack dosyalarını oraya atın.
 • Bu işlemler sonrasında oyun kurulacaktır. Kurulmadıysa sitemizde bulunan kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Tomb Raider 2 İnceleme

 

Tomb Raider 2 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Tomb Raider 2 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • İşlemci: 1,8 GHz İşlemci
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Grafikler: DirectX 9 ile uyumlu 3D grafik kartı
 • DirectX®: 9.0
 • Sabit Sürücü: 2 GB HD alan
Tomb Raider 2 İndir YAPILAN YORUMLAR