LoL Tristana Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Tristana Rün

Tristana rehberime hoş geldiniz. Tristana yetenekleri ve pasifi sayesinde çok güçlü bir şampiyondur kendisi, nişancılar arasında menzili yüksek olan bir şampiyon. Nişancıların çoğunda kaçış yeteneği olmadığından takım savaşlarında kolayca ölüyor fakat Tristana’da  W yeteneği ile takım savaşlarından bir anda uzaklaşabiliyorsunuz. Eksik yanı ise oyundan düşünce toparlanamaması dır.

 

Tristana Build (İtem Dizilimi)

Tristana Full Build

Tristana Build

Tristana İtem Dizilimi

Tristana İtem

Tristana Rün Dizilimi (Runes)

Tristana Rün Dizilimi

Tristana Rün

Tristana Abilities (Yetenek Dizilimi)

Tristana Yetenek Dizilimi

Tristana Abilities

Tristana Ct (Counter)

Tristana Counter

Tristana Ct"Tristana Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: