Trundle

Trundle Rehberime hoş geldiniz. Trundle skin denemek için Mod Skin LoL Trundle yani diğer adıyla ayrık ittirme tanrısı olarak’da bilinen bir şampiyon. Bildiğiniz üzere dünya şampiyonasında bayağı alınmıştı nedeni ise oyunun orta safhasında kuleleri 5-10 saniye içerisinde alması  ve ayrık ittirmede en güçlü şampiyon olmasıdır benim kanaatimce, Trundle oynamayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın alıştıktan sonra üst üste galibiyetler alabilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Trundle Build (İtem Dizilimi)

Trundle Full Build

Trundle Build

Trundle İtem Dizilimi

Trundle İtem

Trundle Rün Dizilimi (Runes)

Trundle Rün Dizilimi

Trundle Rün

Trundle Abilities (Yetenek Dizilimi)

Trundle Yetenek Dizilimi

Trundle Abilities

Trundle Ct (Counter)

Trundle Counter

Trundle Ct

LoL Skin hilesini denemek isteyenler indirebilir."Trundle" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
134 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: