LoL Trundle Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Trundle

Trundle Rehberime hoş geldiniz. Trundle skin denemek için Mod Skin LoL Trundle yani diğer adıyla ayrık ittirme tanrısı olarak’da bilinen bir şampiyon. Bildiğiniz üzere dünya şampiyonasında bayağı alınmıştı nedeni ise oyunun orta safhasında kuleleri 5-10 saniye içerisinde alması  ve ayrık ittirmede en güçlü şampiyon olmasıdır benim kanaatimce, Trundle oynamayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın alıştıktan sonra üst üste galibiyetler alabilirsiniz. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Trundle Build (İtem Dizilimi)

Trundle Full Build

Trundle Build

Trundle İtem Dizilimi

Trundle İtem

Trundle Rün Dizilimi (Runes)

Trundle Rün Dizilimi

Trundle Rün

Trundle Abilities (Yetenek Dizilimi)

Trundle Yetenek Dizilimi

Trundle Abilities

Trundle Ct (Counter)

Trundle Counter

Trundle Ct

LoL Skin hilesini denemek isteyenler indirebilir."Trundle" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
199 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: