Tryndamere

Tryndamere rehberime hoş geldiniz. Tryndamere efsane kostümlerini denemek için LoL Skin İndir deneyebilirsiniz.  Tryndamere saldırı hızı ve kritik vuruştan alır, bu şampiyon düzenli farmla 1-2 kill ile koridor safhasından güçlü bir şekilde çıkabilirsiniz. Düşünsenize aranıza dönerek gelen ve ölmeden tek atan bir şampiyon olduğunu çıldırırsın herhalde Trndamere kasıldıktan nişancı ve mid’i tek başına çıkartabilecek güçte şampiyonlardan biridir. LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Tryndamere Build (İtem Dizilimi)

Tryndamere Full Build

Tryndamere Build

Tryndamere İtem Dizilimi

Tryndamere İtem

Tryndamere Rün Dizilimi (Runes)

Tryndamere Rün Dizilimi

Tryndamere Rün

Tryndamere Abilities (Yetenek Dizilimi)

Tryndamere Yetenek Dizilimi

Tryndamere Abilities

Tryndamere Ct (Counter)

Tryndamere Counter

Tryndamere Ct

"Tryndamere" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları