Tunngle İndir

Tunngle İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Tunngle İndir

Tunngle Hakkında Ön Bilgi

Tunngle, size en iyi çevrimiçi eğlence deneyimini sunan bir VPN bağlantı sistemidir. Tunngle, arkadaşlarla eğlenebileceğiniz bir platform. Ayrıca bir LAN bağlantısı kullanmanın en uygun yolunu sağlar. Tunngle Share’i kullanarak dosyaları arkadaşlarınızla en güvenli şekilde paylaşabilirsiniz: dosya aktarımı Tunngle kendi protokolünü kullanır ve bilgisayarınızı korur.

Diğerlerinden Farkı Nedir?

Kullanıcılar arasında p2p (eşler arası) arasındaki diğer Tunngle iletişim rakiplerinden farklı olarak, 256-bit AES şifrelemesi kullanan bir protokol kullanılarak geliştirilen doğrudan bağlantı yöntemini kullanmıyoruz. Bu protokol, diğer programlara kıyasla daha hızlı bir bağlantı sağlar ve ayrıca güvenlik sorunlarını önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, tunngle, kullanıcılar arasında, özellikle aynı güvenli ve hızlı protokol üzerinden dosya aktarımı gerçekleştirir.

Tunngle üyelikten geçen bir sistemdir. Üye olduktan sonra, kullanımda herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Tunngle, şu ana kadar geliştirilen ve yerel ağda oynamanıza izin veren hemen hemen tüm oyunları destekliyor.

Tunngle’ın Bazı Temel Özellikleri

1. 256-bit AES şifrelemesi vardır.
2. Uygulama içi haberci ve arkadaş sistemi ile iletişim kolaylığı düşünülebilir.
3. Diğer VPN uygulamalarından daha yüksek hız ve güvenlik en çok beğenilen özelliklerindendir.
4. Güvenlik duvarı yazılımı. Bu özelliği kullanarak hiç kimse sistem dosyalarınıza erişemez.
5. Windows ile daha uyumlu bir ağ adaptörü vardır. Hamachi ağ adaptörü kullanmadan (farklı bir VPN veya normal bir İnternet kullanarak) İnternetle ilgili şeyler yapmanın işkenceye dönüşebileceğini bilirler.
6. Etkinlikleri planlayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla organize edebileceğiniz program içi etkinlik takvimi sistemi vardır.

Tunngle İnceleme

Tunngle KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Tunngle İndir Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
Bellek: 2 Gb RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 6 Mb boş alan gerekir.
İşlemci: 1 Ghz işlemci
Yayımcı: tunngle

Tunngle İndir YAPILAN YORUMLAR