Türk Telekom Kaç Gb Kaldı - Tablet Adam

Türk Telekom Kaç Gb Kaldı

Türk Telekom Kaç Dk Kaldı

Türk Telekom Kaç Gb Kaldı

Türk Telekom devlet tarafından kurulmuş telekomünikasyon şirketi 2005 yılı kasım ayında özelleştirme adına %55 hissesi Oger Telekomünikasyon Anonim Şirketine 21 yıllığına devredilmiştir.

6 milyar 550 milyon dolara gerçekleşen devir Türkiye tarihinin en büyük ihalesi olmuştur. Ancak 2013 yılında bu rekor 3. havalimanı ihalesi ile el değiştirmiştir.

2009 ve 2010 Yıllarında Türkiyenin en değerli markası seçilmiştir. Avea ve TTnet markalarını tek çatı altında toplayarak  Telefon, İnternet servis sağlayıcıları kurulmuştur.

2015 yılı itibari ile 17 milyon abonesi vardır ve her yıl giderek büyümektedir. Türk Telekom faturasız kaç Gb İnternetiniz kaldığını aşağıda cevapladığımız sorular ile öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kaç Dk Kaldı

SES yazıp 6000 ‘e Sms atarak öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Kaç Gb Kaldı Faturasız

KALAN yazıp 5555’e sms göndererek öğrenebilirsiniz.

 

Türk Telekom Kaç Gb Kaldı Faturalı

Aynı şekilde Kalan yazıp 5555’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.

 "Türk Telekom Kaç Gb Kaldı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: