Turkcell Tv İndir

Turkcell Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Turkcell Tv İndir

Turkcell Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

Turkcell TV uygulaması; Turkcell iletişim operatörü tarafından 2012 yılında geliştirilen dijital bir televizyon olarak kurulan cep telefonu uygulamasıdır. Uygulamayı Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar Google Play Store aracılığı ile telefonlarına ücretsiz olarak indirebilmektedir. Uygulama Turkcell Tv olarak değil Tv+ olarak yayımlanmıştır. Ancak Turcekll tarafından geliştirildiği için, Turkcell Tv Denilmektedir. Diğer online dizi/film uygulamalarına göre tek farkı Türkiye genelinde yayın yapmakta olan canlı yayın kanallarını içerisinde barındırmasıdır.

Turkcell iletişim operatörü tarafından hizmet sunulmasına rağmen uygulamadan yalnızca Turkcell aboneleri değil cep telefonuna sahip olan tüm kullanıcılar faydalanabilmektedir. Turkcell Tv uygulaması ile televizyon kanalları canlı olarak izlenebilir, içerikte bulunan yerli ve yabancı tüm diziler, filmler HD kalitede izlenebilir, kaçırdığınız veya yeniden izlemek istediğiniz programları sonradan izlemek için kaydedebilir, sevdiğiniz televizyon kanallarının yayın akışlarını kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda konumunuzun sorgulanması ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi, Turkcell Tv’ nin yalnızca Türkiye’de kullanılabilmesidir.

Turkcell Tv Nasıl Kullanılır?

Turkcell Tv yada Tv+ kullanım bakımından çok kolaydır. Uygulamayı mobil cihazlarınıza indirdikten sonra üyelik açmanız ve uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama üzerinde üyelikler ücretlidir. Ücretli olmasının sebebi içerisinde dünya genelinde yayınlanan ünlü içerikler barındırmasıdır.

Uygulamaya kayıt olduktan sonra sizi film/dizi vs. resimleri ile dolu bir ekran karşılıyor. Bu erkan üzerinden izlemek istediğiniz dizi, film, belgesel ve canlı yayın kanalları gibi kategorilere giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı basitçe tıkla ve izle mantığı üzerine kurulmuştur. Sizde bir film izlemek için, ilgili filmin resmine tıklamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Tv Nasıl Kurulur?

 • Turcell Tv uygulamasını Google play üzerinden Tv+ olarak aratarak indirebilirsiniz.
 • Sitemizden indirmek isterseniz, hemen indir butonuna basmanız yeterli olacaktır.
 • İndirdiğini Tv Plus APK uygulamasını mobil cihazlarınıza atmanız gerekiyor. Eğer indirme işlemini bilgisayar üzerinden yaptıysanız, mobil cihazlarınıza atın.
 • Sitemizden indirdiğiniz için, kurulum yapabilmek için bazı ayarlara izin vermeniz gerekiyor.
 • Bu ayarları yapmak için, ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver. Bu adımları takip ederek gerekli izni verin.
 • Son olarak uygulamanın Apk dosyasını yani sitemizden indirdiğiniz dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra uygulama mobil cihazınıza otomatik olarak kurulacaktır.

Turkcell Tv İnceleme

 

Turkcell Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Turkcell Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: Cihaza göre değişir
 • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Sunan: TURKCELL İNTERAKTİF
Turkcell Tv İndir YAPILAN YORUMLAR