Twisted Fate

Twisted Fate rehberime hoş geldiniz. League of legends kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz. Twisted Fate zor  olan ama oynanması o kadarda eğlenceli bir şampiyondur. Twisted Fate erken oyunda çok güçsüz olsa da oyunun ileri safhalarında ultisi ile diğer koridorlara atacağı baskınlar ile oyunu rakiplerine dar edebilecek bir şampiyondur. Rakip eğer yakın menzilli bir şampiyonsa, farm için size yaklaşması gerekir. Onu buna pişman edin. Üst koridor şampiyonlarını LoL Rehber kategorim izden takip edebilirsiniz.

 

Twisted Fate Build (İtem Dizilimi)

Twisted Fate Full Build

Twisted Fate Build

Twisted Fate İtem Dizilimi

Twisted Fate İtem

Twisted Fate Rün Dizilimi (Runes)

Twisted Fate Rün Dizilimi

Twisted Fate Rün

Twisted Fate Abilities (Yetenek Dizilimi)

Twisted Fate Yetenek Dizilimi

Twisted Fate Abilities

Twisted Fate Ct (Counter)

Twisted Fate Counter

Twisted Fate Ct"Twisted Fate" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
76 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: