LoL Twisted Fate Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Twisted Fate

Twisted Fate rehberime hoş geldiniz. League of legends kostümlerinden yararlanmak için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz. Twisted Fate zor  olan ama oynanması o kadarda eğlenceli bir şampiyondur. Twisted Fate erken oyunda çok güçsüz olsa da oyunun ileri safhalarında ultisi ile diğer koridorlara atacağı baskınlar ile oyunu rakiplerine dar edebilecek bir şampiyondur. Rakip eğer yakın menzilli bir şampiyonsa, farm için size yaklaşması gerekir. Onu buna pişman edin. Üst koridor şampiyonlarını LoL Rehber kategorim izden takip edebilirsiniz.

 

Twisted Fate Build (İtem Dizilimi)

Twisted Fate Full Build

Twisted Fate Build

Twisted Fate İtem Dizilimi

Twisted Fate İtem

Twisted Fate Rün Dizilimi (Runes)

Twisted Fate Rün Dizilimi

Twisted Fate Rün

Twisted Fate Abilities (Yetenek Dizilimi)

Twisted Fate Yetenek Dizilimi

Twisted Fate Abilities

Twisted Fate Ct (Counter)

Twisted Fate Counter

Twisted Fate Ct"Twisted Fate" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
104 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: