Twitter Sonunda Bombayı Patlattı

twitter

twitter

En iyi sosyal medya sitelerinden biri olan ve fazla yenilik yapmayan twtitter sonunda bombayı patlattı. Twitter kullanıcıları birbirlerini karşılıklı olarak takip etmeden birbirlerine direkt mesaj gönderemiyorlardı. Ama artık sessiz sedasız şekilde yayına giren uygulamayla bu zorunluluk kalktı.

Twitter Çıldırdı !

Artık sizi takip etmeyen ya da siz takip etmedin iğiniz birine özel mesaj yani DM gönderebilirsiniz. Bu uygulamayı etkinleştirmek istiyorsanız yani herkesten Dm alabilmek için Ayarlar-Güvenlik-Gizlilik Receive Direct Messages anyone özelliğini seçmeniz gerekiyor. Eğer siz beni takip etmeyen birine mesaj atmam diyorsanız ayarlara dokunmayın ama otomatik bir şekilde etkinleşmişse ise yine bu yolu takip edip özelliği kaldırabilirsiniz."Twitter Sonunda Bombayı Patlattı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: