Ubisoft İndir

Ubisoft İndir

Ubisoft Hakkında Ön Bilgi

12 Mart 1986 yılında kurulan ubisoft, ilk zamanlarında Prince of Persia adlı oyun ile oyuncular dünyasına atılarak büyük bir ivme kazanmıştı.

Güncel olarak oyunlarına bakılırsa Assassin’s Creed serisi ve Far Cry serisi ile büyük hasılatlar yaparak hem kendini geliştirdi hem de oyuncuların arasında en çok beğenilen oyun şirketi olarak kendini kanıtladı.

Bu başarıların ardından online olarak oyunculara keyifli zaman geçirmesi adına çıkardığı Tom Clayn’s serisi oyunu ile kendisinden tekrar söz ettirmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Ubisoft En Sevilen Oyunları

Her ne kadar çıkardığı bütün oyunlar ile oyun camiasında ses getirmeyi başarsa da bazı oyunları ubisoft şirketine leke sürdüğü göz önünde bulundurmak gerekir.

En beğenilen ve hala daha online oyuncu kapasitesine sahip olan oyunların en başında Assassin’s Creed ve Far Cry serisi gelmekte.

En sevilmeyen ve hilelerden dolayı oynanış kalitesini bir hayli düşüren Tom Clayn’s Rainbow Six: Siege 2015 yılından bu yana sürekli olarak güncelleme alsa da güvenlik açısından baya zayıf görünüyor.

Ubisoft İnceleme

 

 

Ubisoft KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Ubisoft İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 124.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Yayımcı: Ubisoft
Ubisoft İndir YAPILAN YORUMLAR