Ultrasurf VPN İnceleme ve İndirme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz VPN Ultrasurf Nedir? Güvenli midir? Detaylı İnceleme

UltraSurf , incelediğimiz çoğu VPN servisinden biraz farklı. Bu, ABD merkezli UltraReach şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir hizmettir. Çin’deki insanlara devlet sansürü konusunda yardımcı olmak için tasarlanmış, ancak küresel bir kullanıcı tabanı var. Şu anda mevcut olan en popüler yasaklanan sitelere giriş araçlarından biridir.

Şimdi UltraSurf’u ziyaret edin

Fiyatlandırma ve Planlar

Bu ürün tamamen ücretsizdir, ancak yazılım istemcisi Android ve Windows PC’lerde çalışır.

Gizlilik ve Anonimlik

UltraSurf sansürü engellemek için tasarlandı, ancak diğer servis sağlayıcılardan gelen ürünlerle aynı şekilde bir gizlilik aracı değil. UltraSurf günlüğü kaydeder. Günlükler uzun bir süre korunmaz, ancak UltraReach ağ performansını kontrol etmek için verileri kullanır. Bu şirket talep edildiğinde hükümete bilgi aktarabilir.

Torrent Politikası

Bu servis tarayıcı tabanlı ve torrent için uygun değil.

UltraSurf kullanımı çok kolaydır. Program bir ZIP dosyasında gelir ve kurulum gerektirmez. Program indirildikten sonra, onu çıkarırsınız, EXE dosyasını çift tıklatır ve program çalışır.

Program varsayılan olarak IE’yi açacaktır, ancak bunu tercihler menüsünde değiştirebilirsiniz. Ekranın sistem tepsisinde, şifrelenmiş bir proxy üzerinden yönlendirildiğinizi belirten bir altın kilit simgesi belirir. İstemci ayrıca bağlandığınızı bilmenizi sağlayan basit bir durum penceresi görüntüler. Sunucu seçimi otomatiktir. Ultrasurf program sadece bir android  uygulamsı yada Windows pc‘lerde kullanılabilir.

Hız Testi

Ultrasurf öncesi İnternet Değerleri

Ultrasurf Kullanıldığındaki Hız

UltraSurf, yalnızca ücretsiz bir hizmet için etkileyici bir şekilde test edildi, aynı zamanda en iyi ücretli hizmetlerden bazılarına rakip oldu. Aslında, hiç bir hız düşüşü neredeyse hiç yoktu. Bu ürün genel olarak performans için iyi bir şöhrete sahiptir ve testlerimizde bunu kanıtladı.

IPCheck ve DNSLeak

UltraSurf, IP ve DNS sunucu adreslerimizi başarıyla değiştirdi.

Özellikler

  • Ücretsiz
  • Kullanımı kolay
  • Kurulum gerektirmez
  • Otomatik sunucu seçimi
  • Çok yüksek hız
  • Biz beğendik
  • Çok erişilebilir
  • Hiç ücret yok
  • İyileştirme Alanları

Bu şirket, ürününün üçüncü taraf denetimlerine izin vermediği için eleştirilmiştir. Nasıl çalıştığının özellikleri hakkında çok az bilgi vardır, ancak UltraSurf’un TLS / SSL güvenliğini kullandığı bilinir.

Sonuç

Bu servis çok şey sunuyor. İnternet erişiminin sansür edildiği ve daha zengin özellikli bir hizmet satın alamadığı bir ülkedeyseniz, UltraSurf iyi bir seçenektir. Şaşırtıcı derecede hızlı. Bununla birlikte, torrent yapmak için uygun değildir ve bu ağda bazı sansür vardır, bu nedenle UltraSurf standart bir VPN hizmetinin yerine geçmez.

Ultrasurf Güvenli İndirme Adresi

https://www.indirshop.com/ultrasurf/

Ultrasurf VPN İnceleme ve İndirme YAPILAN YORUMLAR