Udyr

Udyr Rehberime Hoş geldiniz. Udyr skillerinin üstünde cooldown’ı olan rahatca orman dönebilen bir şampiyondur. Udyr Baskın attığı bir koridor’da rakibine stan atarak kolayca kesebilirsiniz. Udyr oynarken ormanı temizlemeden ve kill çıkarmadan base atmayın udyr ne kadar güçlenirse rakibi o kadar fazla yorar. Udyr mainleyen bir insan rakiplerini tlit eder ve kazanır sizinde  böyle olmanız dileğiyle.Lol ile ilgili diğer içeriğimiz LoL Skin adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Udyr Build (İtem Dizilimi)

Udyr Full Build

Udyr Build

Udyr İtem Dizilimi

Udyr İtem

Udyr Rün Dizilimi (Runes)

Udyr Rün Dizilimi

Udyr Rün

Udyr Abilities (Yetenek Dizilimi)

Udyr Yetenek Dizilimi

Udyr Abilities

Udyr Ct (Counter)

Udyr Counter

Udyr Ct

"Udyr" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
32 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları