Udyr

Udyr Rehberime Hoş geldiniz. Udyr skillerinin üstünde cooldown’ı olan rahatca orman dönebilen bir şampiyondur. Udyr Baskın attığı bir koridor’da rakibine stan atarak kolayca kesebilirsiniz. Udyr oynarken ormanı temizlemeden ve kill çıkarmadan base atmayın udyr ne kadar güçlenirse rakibi o kadar fazla yorar. Udyr mainleyen bir insan rakiplerini tlit eder ve kazanır sizinde  böyle olmanız dileğiyle.Lol ile ilgili diğer içeriğimiz LoL Skin adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Udyr Build (İtem Dizilimi)

Udyr Full Build

Udyr Build

Udyr İtem Dizilimi

Udyr İtem

Udyr Rün Dizilimi (Runes)

Udyr Rün Dizilimi

Udyr Rün

Udyr Abilities (Yetenek Dizilimi)

Udyr Yetenek Dizilimi

Udyr Abilities

Udyr Ct (Counter)

Udyr Counter

Udyr Ct"Udyr" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
106 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: