LoL Urgot Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Urgot Rün

Urgot rehberime hoş geldiniz. Urgot değiştikten sonra üst koridorda oynanmaya başlandı (önceden’de oynanıyordu demeyim ) ), Urgot fiziksel ağırlıklı şampiyonlara karşı güçlüdür. Urgot üst koridorda dürte bilen bir şampiyona karşı oynamadıkça rahatlıkça koridorunu alabilen bir şampiyon. Fazla mobil değildir dikkat ederek oynarsanız mutlaka koridoru alabilirsiniz.

 

Urgot Build (İtem Dizilimi)

Urgot Full Build

Urgot Build

Urgot İtem Dizilimi

Urgot İtem

Urgot Rün Dizilimi (Runes)

Urgot Rün Dizilimi

Urgot Rün

Urgot Abilities (Yetenek Dizilimi)

Urgot Yetenek Dizilimi

Urgot Abilities

Urgot Ct (Counter)

Urgot Counter

Urgot Ct"Urgot Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
13 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: