Uzmanfoni.com Nasıl Çalışır?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazaryeridir.

%15 Komisyon oranı ve Ofiste Eş zamanlı çalışma imkanı ile rakiplerinden sıyrılan www.uzmanfoni.com’da başlıca Grafik Tasarım,İnternet Reklamcılığı,Yazı ve Çeviri,Yazılım&Teknoloji,Video&Animasyon,Ses&Müzik ve İş&Yönetim konularında yetenekli uzmanlara sahiptir.

Uzmanfoni.com olarak birçok farklı alanda çözüm odaklı içerikler üretiyoruz. Aradığını bilgi bankası için arama kutusuna anahtar kelimeleri yazmanız yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra işverenlere ve uzmanlara ipuçları kısmına da erişim sağlayabilirsiniz.

İşverenlere Özel İpuçlarımız

Başta aradığım hizmeti nerede bulurum sorusu olmak üzere birçok kurumsal sorunuza profesyonel bazda cevaplar üretiyoruz. Uzmanfoni üzerinden freelancer ile işveren arasındaki iletişim sağlanmaktadır. Siparişlerin güvenliği işverenlerin talep ettiği ölçeklerdedir.

Müşteri desteği de sürekli olarak yardıma açıktır. Ek olarak bir de çözüm merkezimiz bulunuyoruz. Çeşitli aksaklıklar konusunda hızlı bir şekilde çözümler üretiyoruz. Nasıl sipariş vereceğini öğrenmek isteyen işverenler için de ayrı bir bölümümüz bulunuyor. Ayrıca logo tasarım için de yetenekli uzmanlarımız mevcuttur. Her bir işverene ayrı bir kullanıcı paneli oluşturuyoruz. Bu sayede başta satışları olmak üzere teklifler ve gelir ortaklıklarını buradan takip etmeniz mümkün kılınmaktadır.

Uzmanlara Özel İpuçlarımız

İşverenlere olduğu gibi uzmanlara özel ipuçlarımız da ana sayfamızda yer almaktadır. Freelance ayarlarının tamamını bu bölümden yapabilirsiniz. Bunun için freelancer girişi yapmanız ve ayarlar kısmına tıklamanız yeterli olmaktadır.

Portfolyo eklemek ve iş ilanı oluşturmak da uzmanlara özel ipuçlarımızda bulunuyor. Siparişlerin tamamına da satışlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sipariş iptali için de aynı bölüm sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

 

Teslim edilen işlerinizin sonunda alıcılardan gelen yorumları da vakit kaybetmeden okuyabilirsiniz. Yapılan yorumların tamamına cevap verme ayrıcalığını da sizlere sunuyoruz. Özel teklif göndermek isteyen müşterilerimiz de aynı alanı kullanabilirler.

 

 

Uzmanfoni.com Nasıl Çalışır? YAPILAN YORUMLAR