LoL Varus Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Varus Rün

Varus Rehberime hoş geldiniz. Varus ulti yeteneği ile takım savaşı başlatabilen ve o savaşın seyrini de değiştirebilen nadir şampiyonlardan biri olması onu oynamak için yeterli bir neden bence, agresif  bir destek ile hasar takaslarından avantajlı çıkabilirsiniz.Mümkün olduğunca agresif oynamalısınız. Varus hasarı yüksek olan bir şampiyon, pasif oynarsanız toparlanmanız biraz uzun sürebilir

Varus Build (İtem Dizilimi)

Varus Full Build

Varus Build

Varus İtem Dizilimi

Varus İtem

Varus Rün Dizilimi (Runes)

Varus Rün Dizilimi

Varus Rün

Varus Abilities (Yetenek Dizilimi)

Varus Yetenek Dizilimi

Varus Abilities

Varus Ct (Counter)

Varus Counter

Varus Ct"Varus Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
9 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: