Vayne

Vayne Rün Dizilimi rehberime hoş geldiniz. Vayne kostümlerini ücretsiz denemek için LoL Skin programını indirip kullanabilirsiniz. Vayne yüksek elo’da  çokça banlanan bir şampiyon olmasının nedeni, oyun uzadığı zaman “hyper carry” olması. Vayne ile önemli noktalardan  biri late game’de  pozisyon almak. Bildiğiniz üzere Türkiye sunucularında sur vermek yok! sonuna kadar savaş var 🙂 (yüksek elo hariç) Vayne ile 6 olduktan sonra diğer nişancılara göre daha’da güçleniyor bunu anlık olarak değerlendirmeniz gerekiyor. Vayne düşük levellerde fazla vurmayan ama kasıldıkça durdurulamayan bir şampiyondur.

 

Vayne Build (İtem Dizilimi)

Vayne Full Build

Vayne Build

Vayne İtem Dizilimi

Vayne İtem

Vayne Rün Dizilimi (Runes)

Vayne Rün Dizilimi

Vayne Rün

Vayne Abilities (Yetenek Dizilimi)

Vayne Yetenek Dizilimi

Vayne Abilities

Vayne Ct (Counter)

Vayne Counter

Vayne Ct"Vayne" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
171 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: