LoL Veigar Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Veigar

Merhabalar Vegiar rehberime hoş geldiniz. Lol kostümlerden ücretsiz yararlanmak için LoL Skin Programı kullanabilirsiniz. Veigar güncellemeden sonra “W”  yeteneği her 50 stack’te bekleme süresi düşüyor. Orta koridorun minik efendisidir kendisi , Özellikle early game’de pasif kalmalısınız.  Sizin sıranız dakika 25’ten sonra gelecektir. Demek istediğim yavaş yavaş güçlenen bir şampiyon olduğu için oyun sonlarında hasarınız inanılmaz bir şekilde yükselmiş olacaktır. LoL Rehber kategorimizi takip edin

Veigar Build (İtem Dizilimi)

Veigar Full Build

Veigar Build

Veigar İtem Dizilimi

Veigar İtem

Veigar Rün Dizilimi (Runes)

Veigar Rün Dizilimi

Veigar Rün

Veigar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Veigar Yetenek Dizilimi

Veigar Abilities

Veigar Ct (Counter)

Veigar Counter

Veigar Ct"Veigar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
170 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: