Veigar

Merhabalar Vegiar rehberime hoş geldiniz. Lol kostümlerden ücretsiz yararlanmak için LoL Skin Programı kullanabilirsiniz. Veigar güncellemeden sonra “W”  yeteneği her 50 stack’te bekleme süresi düşüyor. Orta koridorun minik efendisidir kendisi , Özellikle early game’de pasif kalmalısınız.  Sizin sıranız dakika 25’ten sonra gelecektir. Demek istediğim yavaş yavaş güçlenen bir şampiyon olduğu için oyun sonlarında hasarınız inanılmaz bir şekilde yükselmiş olacaktır. LoL Rehber kategorimizi takip edin

Veigar Build (İtem Dizilimi)

Veigar Full Build

Veigar Build

Veigar İtem Dizilimi

Veigar İtem

Veigar Rün Dizilimi (Runes)

Veigar Rün Dizilimi

Veigar Rün

Veigar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Veigar Yetenek Dizilimi

Veigar Abilities

Veigar Ct (Counter)

Veigar Counter

Veigar Ct"Veigar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
117 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: