Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vestel – Regal Servisleri Bir Telefon Kadar Uzağınızda

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Regal kullanıcılarına 16 yılı aşkın süredir servis hizmetleri sunan firmamız onarımlara garantili çözümler sunuyor. Profesyonel bir Regal servis hizmeti almak istiyorsanız Ümraniye Regal servisi şubesini arayarak hızlı ve garantili onarım hizmeti alabilirsiniz.

Servisimiz profesyonel kadrosu ve donanımlı servis araçları ile sizlere kaliteli onarım yapıyor.

Bizi dilediğiniz zaman arayarak Regal servis talebinde bulunabilirsiniz. Peki size yakın servisimizi nasıl bulacaksınız? İnternet üzerinden arama yaparak size en yakın Regal özel servis firmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve garantili Regal servis desteği sunuyoruz.

Regal çamaşır makinem çalışmıyor. Regal kullanıcılarından aldığımız en büyük şikayet çamaşır makineleri ile ilgili olanlardır. Bu yüzden servisimiz sorunlara yerinde çözüm üretecek şekilde donanımlı servis araçları ile gelmektedir. Profesyonel Regal çamaşır makinesi onarımı için Kadıköy Regal Servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kadıköy şubemizdeki tüm teknisyenler işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Profesyonel Regal servis hizmeti almak isteyen Kadıköylüler bizi arayarak kalıcı çözüme kavuşabilirler. Göztepe, Suadiye, Bostancı, Acıbadem, Koşuyolu, Erenköy ve civarında ikamet edenler için Kadıköy servisimizden destek alabilirler.

Ayrıca İçerenköy ve Sahrayıcedit mahallelerine de Kadıköy şubemiz bakmaktadır. Servisimiz tüm onarımlara pratik ve ekonomik çözümler sunar. Servisimiz arıza tespiti için geldiğinde işlem bitiminde ödeme alıyor ve yapılan işleme garanti veriyor.

İşlem yaptırmadığınız zaman servis ücreti talep ediyoruz. İşlem yapıldığında ise sadece yapılan işlemin ücreti alınıyor o da 1 sene garantili oluyor.

Klima tercihinde ilk sırada yer alan Regal, split model klima üretmektedir. Split klimalar iç ünitesi duvara asılı olan klima modelidir. Split klimanızın tüm arızaları için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Pendik Regal Servisi tarafından onarımı yapılan tüm Regal klimalar 1 sene garantilidir.

Garantili Regal klima hizmeti almak için servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Pendik’in en eski Regal servislerinden biri olan firmamız garantisi bitmiş Regal cihazlara müdahale etmektedir. 1 yıl garantili Regal klima servis, bakım, montaj hizmetleri sunuyoruz. Servisimiz Pendik ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz.

Vestel – Regal Servisleri Bir Telefon Kadar Uzağınızda BENZER İÇERİKLER
Vestel – Regal Servisleri Bir Telefon Kadar Uzağınızda YAPILAN YORUMLAR