Warface Kaç Gb - Tablet Adam

Warface Kaç Gb

Warface Kaç Gb 2017

Warface Kaç Gb

Warface Betası Çin ve Rusya da çok fazla cayar beğenilmiş bizleri bu durum fazlaca sabırsızlaştırmıştı. Oyun kapalı betaya geçince ücretsiz olduğu için bizler, bedava mezar bulsak içine gireceğimiz bizler oyunu direk kütüphanesine kaydetti.

Warface pvp yönüyle benim gönlümü kazandı diyebilirim Fps ve savaş  hissini bize gösterdiği için ben beğenmiştim.

Eksikleri yok mu tabiki var her oyunun eksikleri vardır zamanla yapımcılar günceller bu durum düzelir. Haritalar çok büyük olmadığı için sağladığı avantajı tahmin edebilirsiniz.

Betada kuvvetli olan keskin nişancı tüfekleri halen gayet kuvvetli, seri ateş kabiliyeti ile 2 atış yada 1 tane kafadan atış ile mesafe ne olursa olsun  rakipleri öldürebiliyor.

Warface Kaç Gb 2017

8 Gb Yer kaplıyor."Warface Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: