Watch Dogs 2 Kaç Gb Yer Kaplıyor ?- Tablet Adam

Watch Dogs 2 Kaç Gb

Watch Dogs 2 Kaç Gb Yer Kaplıyor

Watch Dogs 2 Kaç Gb

Watch Dogs 2 2016 yılında  duyurusu yapıldıktan sonra  hepimizin ilgisini çekmeyi başarmıştı,  son derece yakışıklı bir adam elinde telefonu ile her yeri yok ediyordu.

Watch Dogs 2 ilk oyunun sonrasını konu alıyor yani onun hikayesini devam ettiriyor. Hikayemiz aynen şöyle başlamaktadır;

Akıllı şehir sistemini ilk olarak Chicago da denenmişti, tüm şehir verileri  bir Yapay Zeka tarafından yönetilir,  şehrin içindeki her şey tek bir üst tarafından yönetilmektedir karakterimiz ise bu sisteme sızan ilk kişidir.

Bu sayede akıllı şehir sistemi bağlı olduğu tüm sistemlere giriş sağlar veya yönetir.  karakterimiz Bu sistemin nerede olduğunu bulmaya çalışır hikayesi burada başlamaktadır

Watch Dogs 2 Gb Ps4

30 Gb kullanılabilir alan

Watch Dogs 2 Kaç Gb Yer Kaplıyor

50 Gb kullanılabilir alan"Watch Dogs 2 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: