Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
wattpad indir

Wattpad

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
wattpad indir

wattpad

Bugün Wattpad isimli e-kitap uygulamasını tanıtacağız.Wattpad Android E-Kitabı Öncelikle bu uygulama kitap okumayı seven arkadaşlarımıza hem kullanım kolaylığı hemde kendi yazdığı ufak çaplı hikayeleri paylaşma olanağı sağlayacak nasıl mı ?

Wattpad uygulaması size binlerce e-kitabı okuma olanağı sunuyor ve bunların yanında kullanıcıların paylaştığı amatör yada profesyonel hikaye ve kitapları da size sunuyor.

Eğer iyi bir hayal gücü yada yazma yeteneğine sahipseniz paylaştığınız kitaplar hikayeler oldukça güzel okuyucu sayısına ulaştığı gibi yorum eleştiri ve beğenilerinize de göz atabiliyorsunuz.Tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek ve kendinize bir üyelik almak ister uygulama üzerinden isim e-posta şifre tarzında üyelik alabiliyorsunuz.

Wattpad ile güzel dakikalar sizin ile

İsterseniz de facebook’dan direk olarak giriş yapabiliyorsunuz ve böyle bir güzel yanı da mevcut uygulamaya girdiğimiz zaman beğendiğimiz yanlardan biride size ne tarz kitaplar seviyorsunuz işte fantastik,bilim kurgu, romantik gibisinden size istediğiniz kategorilere göre ayırıyor.

Bu uygulamayı tablet’iniz den girmenizi tavsiye ediyoruz ne kadar mobil telefon kullanımı daha çok da olsa günümüzde büyük bir ekrandan girmenin okuma keyif’inize avantaj katacağını düşünüyoruz.

Vede umduğunuzdan daha az internet kullanımına sahip olan bu uygulama her geçen gün büyümeye devam ediyor.Okumayı seven arkadaşlarımıza şimdiden tabletadam.com olarak keyifli vakitler diliyorum.Tablet Uygulamaları kategorimize göz atabilirsiniz.

Wattpad YAPILAN YORUMLAR