Wetransfer Kaç Gb Gönderir - Tablet Adam

Wetransfer Kaç Gb Gönderir

 Wetransfer Kaç Gb Veri Gönderir

Wetransfer Kaç Gb Gönderir

Wetransfer, kullanışlı arayüzü ve kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu dosya aktarma hizmetiyle son zamanlarda en çok tercih edilen platformlardan biridir. Wetransfer kullanabilmek için herhangi bir kayıt ya da oturum açma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Bu sayede karşı tarafa dosya gönderirken hızlı hareket etmiş olursunuz.

 

2 Gb’a kadar olan dosyaları ücretsiz olarak wetransfer üzerinden gönderebilirsiniz. Ücretli sürümde wetransfer kaç gb gönderir diyorsanız, 20 Gb’a kadar dosya gönderme imkanı bulunuyor. Birden fazla dosya gönderebilme özelliği mevcuttur. Aktardığınız dosya, bir hafta sunucularda saklanıyor. İndirme bağlantısı eposta ile karşı tarafa gönderiliyor. Gönderdiğiniz kişi tarafından dosyanız indirildiğinde size bir bilgilendirilme geliyor. Bu sayede yaptığınız işlemlerin sürecini görebilirsiniz.

Wetransfer Kaç Gb Veri Gönderir ?

20 Gb’a kadar veri gönderebilirsiniz."Wetransfer Kaç Gb Gönderir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: