Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme (TEKNOLTAN)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

 

SINIRSIZ WHATSAPP TOPLU MESAJ GÖNDERME SİSTEMİ

Whatsapp toplu mesaj gönderme sistemi; İlk olarak 2015 yılında “TEKNOLTAN” isimli firma tarafından tamamen %100 yerli mühendislik ile geliştirilmiş toplu mesaj gönderme programıdır.

Toplu sms gönderiminin yasal olarak zorlaştırılması ve geri dönüşlerin etkili olmaması sebebi ile ihtiyaç haline gelen whatsapp toplu sms gönderme programı ile reklam, duyuru, bilgilendirme vb. işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde, çok kısa zamanda kitlenize, müşterilerinize ulaştırabilir çok daha fazla etkileşim, dönüşüm alabilirsiniz.

“TEKNOLTAN” firması tarafından geliştirilen whatsapp toplu mesaj gönderme programının onlarca özelliği mevcut olup, dünya devi açık kaynak paylaşım platformlarında oldukça rağbet görmüş, ülkemize ciddi prestij ve yanı sıra döviz girişi sağlamıştır. Milli imkânlar ile geliştirilen programa destek amacı ile Türkiye’de oldukça fazla ilgi gösterilmiştir.

Büyük, orta, küçük işletmeler, Kobiler, kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmakta olan programın özellikleri kısaca şöyledir;

  • Numaranın rehberde kayıtlı olmasına gerek kalmadan sınırsızca mesaj gönderilebilir.
  • Tüm bilgisayarlarda ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan rahatlık ile çalışır.
  • Sınırsız numara eklenebilir.
  • Sınırsız mesaj gönderimi yapılabilir.
  • Detaylı raporlama sistemi mevcuttur.
  • Anti Spam algoritması

 

Program lisanslı olarak “TEKNOLTAN” firması tarafından oldukça makul fiyatlar ile Aylık / Yıllık / Sınırsız paketler halinde satılmaktadır.

Programı kendi bilgisayarınızda dilediğiniz numara ile aktif edip dilediğiniz kadar mesaj gönderimi yapabilirsiniz.

7/24 teknik destek taleplerinize çok kısa sürede dönüş alabilme imkânınız bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi / detay ve sipariş için: 0422 311 12 00 numaralı telefondan firma ile iletişime geçebilir. Detay ve satın alma işlemlerinizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz havale – eft ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme (TEKNOLTAN) YAPILAN YORUMLAR