Whatsapp Web Sürümü Yayımlandı

WhatsApp-Web

WhatsApp Web

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Whatsapp Web Sürümü Yayımlandı Whatsapp firmasının yaptığı duyuru ile kullanıcıların merakla beklediği Whatsapp’ın web sürümünü resmen yayımladı yani hayata geçmiş oldu. Bu uygulamayı kullanmak için Whatsapp’ın son sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Whatsapp Web Sürümü Özellikleri

Whatsappın güncellemesini yaptıktan sonra menüden Whatsapp Web kısmına giriyorsunuz ve kaynak linkteki barkodu taradıktan sonra Web uygulaması mobil uygulama ile eşleşerek kullanıma hazır hale geliyor. sadece Android, BlackBerry, BlackBerry 10 ve Windows Phone işletim sistemi ile uyumlu olması ve iOS platformunun bazı kısıtlamalar nedeniyle devre dışı kalması bunu destekliyor. Uygulama ile eşleştikten sonra mesajlarınız Web uygulamasına geçiyor yani iki taraftada mesajlarınız gözüküyor buda iyi bir alternatif gibi gözüküyor. Sistem aslında ayrı bir uygulama olarak değil bir yansıtma olarak çalışacak. akıllı telefonunuzda uygulamanın açık olması gerektiği ve her iki tarafın da internete bağlı olması gerektiği anlaşılıyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Whatsapp Web Sürümü Yayımlandı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: