WhatsApp'da Mavi Tik Nasıl Kapatılır? - Tablet Adam

WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?

WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni bir güncelleme ile MAVİ TİK özelliğini kullanıcılar için ekledi.

MAVİ TİK NEDİR NE İŞE YARAR?

Mavi tik işareti konuşmada Facebook’ta ‘GÖRÜLDÜ’ yazısı olduğu gibi WhatsApp’ta da artık bulunmaktadır.Mavi Tik olayı yüzünden çoğu çiftin kavgasına şahit olmuşuzdur.☺☻

MAVİ TİK NASIL KAPATILIR?

WhatsApp’a gelen Mavi Tik kapatma nasıl yapılır.

İlk önce Ayarlar Menüsüne giriyoruz.Daha sonra Hesaplardan-Gizlilik menüsüne girdikten sonra altından ‘Read Receipts’ seçeneğini kapatarak ‘Mavi Tik’ olayını kaldırabilirsiniz."WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: