WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?

WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni bir güncelleme ile MAVİ TİK özelliğini kullanıcılar için ekledi.

MAVİ TİK NEDİR NE İŞE YARAR?

Mavi tik işareti konuşmada Facebook’ta ‘GÖRÜLDÜ’ yazısı olduğu gibi WhatsApp’ta da artık bulunmaktadır.Mavi Tik olayı yüzünden çoğu çiftin kavgasına şahit olmuşuzdur.☺☻

MAVİ TİK NASIL KAPATILIR?

WhatsApp’a gelen Mavi Tik kapatma nasıl yapılır.

İlk önce Ayarlar Menüsüne giriyoruz.Daha sonra Hesaplardan-Gizlilik menüsüne girdikten sonra altından ‘Read Receipts’ seçeneğini kapatarak ‘Mavi Tik’ olayını kaldırabilirsiniz.

"WhatsApp’da Mavi Tik Nasıl Kapatılır?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları