WhatsApp’ın Son Güncellemesi

whatsapp

Popüler mesajlaşma noktası WhatsApp’ta merakla beklenen tasarım değişikliği gerçekleşti. Google tarafından Android 5.0 ile getirilen WhatsApp’ın Son Güncellemesi ile Materyal Tasarım anlayışı nihayet WhatsApp’ta yerini buldu. Görünüm olarak baya değişikliğin gözlemlendiği uygulama ilk olarak sesli görüşme özelliği ile ortaya çıkan sekmeleri önceki beyaz görünümünden kurturularak uygulamanın rekleri ile bütünleştirilmiş.

Whatsapp Güncellemesi

Birkaç animasyon, simge ve renklerle özelleştirilen uygulamada durum çubuğu önceki sürümlerinden biraz daha farklı duruyor. Farklı ama önceki sürümlerinden daha iyi olmuş eskiden WhatsApp’a bakınca içim daralıyordum şimdi yine güzelleştirdiler. Yazılım rengine uygun hale getirilen uygulamanın metaryal tasarımını cihazınızda etkinliştirmek isterseniz WhatsApp’ın güncel sürümünü resmi sitesinde APK olarak indirip kurabilirsiniz.

whatsapp"WhatsApp’ın Son Güncellemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: