WhatsApp'ın Son Güncellemesi - Tablet Adam

WhatsApp’ın Son Güncellemesi

whatsapp

Popüler mesajlaşma noktası WhatsApp’ta merakla beklenen tasarım değişikliği gerçekleşti. Google tarafından Android 5.0 ile getirilen WhatsApp’ın Son Güncellemesi ile Materyal Tasarım anlayışı nihayet WhatsApp’ta yerini buldu. Görünüm olarak baya değişikliğin gözlemlendiği uygulama ilk olarak sesli görüşme özelliği ile ortaya çıkan sekmeleri önceki beyaz görünümünden kurturularak uygulamanın rekleri ile bütünleştirilmiş.

Whatsapp Güncellemesi

Birkaç animasyon, simge ve renklerle özelleştirilen uygulamada durum çubuğu önceki sürümlerinden biraz daha farklı duruyor. Farklı ama önceki sürümlerinden daha iyi olmuş eskiden WhatsApp’a bakınca içim daralıyordum şimdi yine güzelleştirdiler. Yazılım rengine uygun hale getirilen uygulamanın metaryal tasarımını cihazınızda etkinliştirmek isterseniz WhatsApp’ın güncel sürümünü resmi sitesinde APK olarak indirip kurabilirsiniz.

whatsapp"WhatsApp’ın Son Güncellemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: