Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor

internet explorer

internet explorer

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor Microsoft’un henüz gelişme aşamasında olan Windows 10’da Explorer devri bitiyor ve onun yerine Spartan adlı yeni bir tarayıcı sürprizi yaşanabilir. İddiaya göre, 90’lı yıllardan bu yana hizmet veren ve hali hazırda 95 farklı dil seçeneği ile kullanımda olan Internet Explorer Windows 10’da yer almayacak.

Internet Explorer’ın yerine “Spartan” adlı yeni bir tarayıcı hazırlıyor

ZDNet’in Microsoft’a yakın kaynaklardan temin ettiği bilgililere göre Spartan ilk olarak 21 Ocak’ta tanıtılacak.Tarayıcının kullanıcılarla buluşması ise son bahara doğru geçekleşecek son olarak Internet Explorer‘ın güncellemesini yayınlamayan Microsoft’un yeni tarayıcı için sıkı çalışmalar içerisinde olduğu ifade ediliyor. Mobil arenada %5 seviyesinde kullanılan, masaüstünde ise kullanım oranı gittikçe düşen Internet Explorer yerine düşünülen Spartan şimdiden merak uyandırıyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: