Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor - Tablet Adam

Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor

internet explorer

internet explorer

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor Microsoft’un henüz gelişme aşamasında olan Windows 10’da Explorer devri bitiyor ve onun yerine Spartan adlı yeni bir tarayıcı sürprizi yaşanabilir. İddiaya göre, 90’lı yıllardan bu yana hizmet veren ve hali hazırda 95 farklı dil seçeneği ile kullanımda olan Internet Explorer Windows 10’da yer almayacak.

Internet Explorer’ın yerine “Spartan” adlı yeni bir tarayıcı hazırlıyor

ZDNet’in Microsoft’a yakın kaynaklardan temin ettiği bilgililere göre Spartan ilk olarak 21 Ocak’ta tanıtılacak.Tarayıcının kullanıcılarla buluşması ise son bahara doğru geçekleşecek son olarak Internet Explorer‘ın güncellemesini yayınlamayan Microsoft’un yeni tarayıcı için sıkı çalışmalar içerisinde olduğu ifade ediliyor. Mobil arenada %5 seviyesinde kullanılan, masaüstünde ise kullanım oranı gittikçe düşen Internet Explorer yerine düşünülen Spartan şimdiden merak uyandırıyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Windows 10 ile Spartan Adında Yeni Bir Tarayıcı geliyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: