Windows 10 Kişisel Asistan Cortana

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Gün geçtikçe merak edilen Windows 10 işletim sistemini duyurdu windows 7 işletim sistemine benzerliği ile dikkat çekiyor. . Windows 8 metro arayüzünde kullanıcılara sıkıntı çıkaran çoğu kullanıcının şikayetçi olduğu başlat menüsü tekrar gelmiş. Microsoft windows 10 üzerinde çalışmalarını devam ettiriyor. Microsoft, Windows 10’u 2015 yılının sonlarına doğru kullanıcılara sunmayı planlıyor.Yeni bir ön izleme sürümü üzerinde çalışmakta olan Microsoft yeni özelliği ise cor tana olarak görünüyor

cortana

Kişisel Asistan Cortana

The Verge’nin haberine göre Microsoft masaüstü için bazı iyileştirmelere odaklanmış durumda. Windows 10 için dahili Cortana ve arama deneyimi entegre edilmiş. Windows 10 üzerinde yeni bir arama düğmesi olup Cortana bu arama işlevselliğinde üst kısımda görünüyor. Web üzerinde ve uygulamalar arasında arama yapmak için kullanabileceksiniz. Windows Phone cihazlarındaki kişisel asistan Cortana. Cortana bu kez Windows 10 Kişisel Asistan Cortana olarak kullanıcılarına yardım sağlayacak. veren Microsoft klasik denetim masası’nı kaldırıp yerine Ayarlar uygulamasını getirmeyi planlıyor. Sadece isim olarak değişiyor çünkü içerik olarak yine aynı Denetim Masası gibi..

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Windows 10 Kişisel Asistan Cortana" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: