Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 10 teknolojik yapısı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Windows 10 teknolojik yapısı ile gelicek gibi gözüküyor. Ocak ayında tanıtılması beklenen işletim sistemi teknolojik yapısı ile karşınıza çıkıyor. Windows 10 2015 yılının sonuna doğru çıkması planlanıyor. Yeni özellikler dışında Windows’un yeni sürümü’nde bulunan kullanıcıların şikayetleri dikkate alınmış gözüküyor masaüstü tercihleri ve başlat menüsü için tercihlerde değişiklik yapan Windows yeni sürümü çok farklı olarak sunacak.

windows 10

Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tablet pc olmak üzere tüm cihazlarında yeni işletim sisteminin korsanlar için yeni bir medya oynatıcı sunmayı planlıyor. Medya korsanlarına karşı MKV videolar için destek sunacak olan Microsoft diğer popüler medya dosyalarını da destekleyecek genellikle codec olarak anılacak iken MKV codec kullanarak diğer işlenmiş içerikleri içeren biçimleri çalıştıracağı öne sürülüyor.
window 10Windows 10 sizlere birçok yenilik sunmak için geliyor ! Windows Phone telefonuna sahip olan kullanıcılar bildirimlerini Windows 10 bilgisayarlarında görüntüleyebilecek. Bildirimleri aynı anda çalıştırabilecek Windows program yönetimi sayesinde bildirimleri kaçırmayacaksınız.
Windows 10 işletim sisteminin fiyatı henüz belli değil. Ocak ayında yapılacak tanıtımda net olarak fiyatı belli olacağını umuyoruz.

Windows 10 Sistem Gereksinimleri
İşlemci (CPU) : 1GHz ve üzeri hızda çalışan PAE,NX ya da SSE2 destekli işlemci
Bellek (RAM) : 1GB (32-bit için) ya da 2GB (64-bit için)
Grafik Kartları : DirectX 9 destekleyen ve WDDM sürücülerine sahip olan tüm ekran kartları
Sabit Disk (HDD) için boş alan : 16GB (32-bit için) ya da 20GB (64-bit için)

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Windows 10 teknolojik yapısı BENZER İÇERİKLER
Windows 10 teknolojik yapısı YAPILAN YORUMLAR