WordPress ile Uyumlu Çalışan Hosting Paketleri

WordPress ile Uyumlu Çalışan Hosting Paketleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 oy, ort.: 5,00)
Loading...
 1. Ana Sayfa
 2. Tanıtım ve Reklamlar
 3. WordPress ile Uyumlu Çalışan Hosting Paketleri
Hosting Paketleri

wordpress hosting

WordPress, kişisel bloglardan Dünya çapındaki şirketlere kadar çok sayıda kullanıcısı olan en popüler web sitesi oluşturma aracıdır. WordPress’in popüler olmasının en büyük sebebi, hem site kurma deneyimi olmayanlar hem de deneyimliler tarafından kullanılabilen, ücretsiz bir platform olmasıdır.

WordPress hosting, WordPress ile oluşturulan web sitelerinin hızlı yüklenmesi ve sorunsuz çalışması için optimize edilmiş özel bir web barındırma türüdür.

WordPress Hosting’in Avantajları

 • WordPress hosting, web sitelerindeki işlevsellik sorunlarının önüne geçilmesini, öğelerin düzgün yüklenmesini sağlar. Web siteniz yavaş yükleniyorsa, yalnızca kötü bir kullanıcı deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda arama motorlarında da daha düşük sıralarda yer alırsınız. WordPress hosting, web sitenizi hızlandırmanın en iyi yollarından biridir
 • Yavaş ya da geç açılan web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini sağlar.
 • Web sitelerinin olası erişim sorunları yaşama ihtimalini azaltabilir.
 • Web sitelerinin trafiğini olumlu etkiler.
 • WordPress hosting paketlerinin çoğu, WordPress’e özgü saldırılara karşı koruma sağlayabilen güvenlik önlemleri ve otomatik güncellemeler sunabilir.

wordpress hosting avantajları

WordPress Hosting Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 1. Hız: Sitenizin yüklenmesinin ne kadar sürdüğü arama motorlarındaki sıralamanız açısından önemlidir. Sitenizin geç yüklenmesi, kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyecek ve sitenizin başarılı olmasını zorlaştıracaktır. Google’ın tavsiyesi sitenizin 2 saniyeden geç yüklenmemesi yönündedir. WordPress hosting paketi aldığınız hosting firmasının güçlü sunucu donanımlarına sahip olması sitenizin hızıyla doğrudan ilişkillidir ve en çok dikkat etmeniz gereken kriterlerin başında gelir.
 2. Uptime: Kesintisiz çalışma süresi denen uptime oranı, sitenizin online kalma yüzdesidir. % 99’un altında uptime oranına sahip olan hosting çözümlerini tercih etmemeniz önerilir.
 3. Destek: Siteniz veya sunucunuzla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardımsever ve hızlı dönüş yapan, net çözümler sunan bir destek ekibi ile muhatap olmak istersiniz. Seçtiğiniz hosting firmasını bu kritere göre de araştırmanızda yarar var.
 4. Sitenizin İhtiyaçları: Küçük çaplı web siteleri için 1 GB disk, 1 GB RAM ve 1 CPU içeren hosting paketleri seçilebilir. Bu tip sunucu kaynakları arttıkça sunucunun performansından daha fazla yararlanacağınızı unutmamalısınız.

Özet

WordPress hosting paketleri; WordPress’le hazırlanan web sitelerinin sunucu kaynaklarından en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak şekilde yüksek performans odağıyla tasarlanır.

WordPress hosting hizmetinizi; hız, uptime oranı ve destek ekibi açısından kaliteli bir hosting firmasından almanız, olası sıkıntıların önüne geçilmesini sağlayacaktır.

WordPress ile Uyumlu Çalışan Hosting PaketleriYAPILAN YORUMLAR