World at Arms - Tablet Adam
World at Arms

World at Arms

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
world-at-arms2

World at Arms Android oyunları indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. World at Arms Android oyunları indir KRA isimli bir örgüt tarafından başlatılan büyük saldırı, dünyanın kaderini kötü yönde etkilemektedir. Bir komutan olarak sizin göreviniz ise, bu saldırılara karşı koymak için harekete geçmek. Kısaca belirtmemiz gerekirse önce kendi askeri üssünüzü kurmalı ve ardından geliştirmeler yaparak ordunuzu düzene oturtmalı ve sonrasında da belirlenen cephelerde, doğru seçimler yaparak düşmanın üzerine yürümeliyiz. 80’e yakın görevin bulunduğu yapım, bir yanda şehircilik yapısına sahip, bir yanda da sıra tabanlı strateji oyunu yapısına.

World at Arms İndir

Şehircilikten kasıt, askeri üssümüzdeki yapıları, araçları ve askerlerimizi düzene sokup geliştirmekle alakalı. Zaten bunları düzgün bir şekilde yaparsak, savaşa gittiğimizde de faydasını görürüz zaten. Bu arada, savaşlar ayrı mekanlarda ekrana geliyor. Ekranın sol tarafında bizim seçtiğimiz birimler, sağ tarafta da düşman birimleri yer alıyor. Artık kafamıza göre tank, helikopter, askerler ve ne istersek, belirlenen boşluklara atayabiliyor, sırasıyla saldırabiliyoruzEğer düşman birimlerin güçlerini alt edebilecek seçimler yapabildiysek, ki bu biraz da taktik ve tecrübe gerektiriyor, evimize zaferle dönüyoruz. Elde ettiğimiz puanlar, ganimetler ve tabii ki tecrübe puanları, bundan sonrası için işimize yarıyor. Gelişimin önemli olduğu bir askeri oyunda, her defasında yüksek özellikli araç ve askerlerin önemi büyüktür. Bu yüzden oyunun market kısmı dikkat çekiyor. Burada, seviye atladıkça açabileceğimiz birçok item bulunuyor. Ancak bunların yanında, bir de gerçek para ödeyerek açabileceğimiz item’lar var, ki bunların fiyatları bir süre sonra sizi zor durumda bırakabiliyor. Zaten bu tarzda ödeme isteyen birçok mobil oyun var ve mobil oyunlardan hoşlanan kullanıcıların temel sıkıntısı da açıkçası bu tarzda ücretler talep edilmesi.

World at Arms İndir

"World at Arms" 20 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

"World at Arms" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
20 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: