World at Arms

World at Arms

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
World at Arms İndir
"World at Arms" 3 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
world-at-arms2

World at Arms Android oyunları indir

Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. World at Arms Android oyunları indir KRA isimli bir örgüt tarafından başlatılan büyük saldırı, dünyanın kaderini kötü yönde etkilemektedir. Bir komutan olarak sizin göreviniz ise, bu saldırılara karşı koymak için harekete geçmek. Kısaca belirtmemiz gerekirse önce kendi askeri üssünüzü kurmalı ve ardından geliştirmeler yaparak ordunuzu düzene oturtmalı ve sonrasında da belirlenen cephelerde, doğru seçimler yaparak düşmanın üzerine yürümeliyiz. 80’e yakın görevin bulunduğu yapım, bir yanda şehircilik yapısına sahip, bir yanda da sıra tabanlı strateji oyunu yapısına.

World at Arms İndir

Şehircilikten kasıt, askeri üssümüzdeki yapıları, araçları ve askerlerimizi düzene sokup geliştirmekle alakalı. Zaten bunları düzgün bir şekilde yaparsak, savaşa gittiğimizde de faydasını görürüz zaten. Bu arada, savaşlar ayrı mekanlarda ekrana geliyor. Ekranın sol tarafında bizim seçtiğimiz birimler, sağ tarafta da düşman birimleri yer alıyor. Artık kafamıza göre tank, helikopter, askerler ve ne istersek, belirlenen boşluklara atayabiliyor, sırasıyla saldırabiliyoruzEğer düşman birimlerin güçlerini alt edebilecek seçimler yapabildiysek, ki bu biraz da taktik ve tecrübe gerektiriyor, evimize zaferle dönüyoruz. Elde ettiğimiz puanlar, ganimetler ve tabii ki tecrübe puanları, bundan sonrası için işimize yarıyor. Gelişimin önemli olduğu bir askeri oyunda, her defasında yüksek özellikli araç ve askerlerin önemi büyüktür. Bu yüzden oyunun market kısmı dikkat çekiyor. Burada, seviye atladıkça açabileceğimiz birçok item bulunuyor. Ancak bunların yanında, bir de gerçek para ödeyerek açabileceğimiz item’lar var, ki bunların fiyatları bir süre sonra sizi zor durumda bırakabiliyor. Zaten bu tarzda ödeme isteyen birçok mobil oyun var ve mobil oyunlardan hoşlanan kullanıcıların temel sıkıntısı da açıkçası bu tarzda ücretler talep edilmesi.

"World at Arms" İndirenler bunları da indirdi!

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
3 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları