Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
World Of Tanks Kaç Kişi Oynuyor

World Of Tanks Kaç Gb

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
World Of Tanks Kaç Kişi Oynuyor

World Of Tanks Kaç Gb

World of Tanks, içerisinde her oyuncunun tek bir tank kontrol edebileceği ve her maç rastgele bir haritada savaşmakta olan bir oyundur.

Oyunun yaratıcıları çeşitliliğe fazla önem vermiş durumda çünkü kinci Dünya Savaşı‘ndan tuttun soğuk savaşa kadar bulunan bütün tankları oyunda bulabilirsiniz.

Bu durum bizleri gerçekten sevindirdi çünkü böyle fazla çeşitlilik gerçekten Bayağı güzel olmuş. Oyuncular kontrol ettiği tankın tamamından sorumlu işte Ateş etmesinden sürmesine nişan almasına kadar bütün her olayından oyuncu  sorumludur.

World of Tanks içerisinde tanklar 4 e ayrılmıştır Bunlar tank yok ediciler, ağır tanklar, orta tanklar ve hafif tanklar var.

Kullandığınız tank sınıflarına göre farklı oynanır bunlara sadece tek örnek vermek gerekirse hafif tank aldığınızda çalışmaktan çok rakip takımdaki  tankların yerini takımınıza söylemek.

Yani demek istediğim her tankın özel bir görevi var ve bu görevleri sizin yerinize getirmeniz gerekiyor işte bunları yerine getirmediğimiz takdirde tüm takım olarak savaşı kaybedebilirsiniz bunlara dikkat etmenizi öneririm.

 

World Of Tanks Kaç Kişi Oynuyor

Kullanıcı sayısı 40 milyonu geçti

 

World Of Tanks Kaç Gb 2018

Güncellemeler ile birlikte 16  Gb

World Of Tanks Kaç Gb YAPILAN YORUMLAR