World Of Warships Kaç Gb Kaç Gb Yer Kaplar 2016-2017 - Tablet Adam

World Of Warships Kaç Gb

World Of Warships Kaç Gb Yer Kaplar 2016-2017

World Of Warships Kaç Gb

World of Warships içerisinde birçok gemiyi  bulunduruyor, bildiğiniz üzere  Birinci Dünya Savaşı’nda fazla gemi kullanılmamıştır fakat 2 Dünya Savaşı’nda fazla kullanılmıştı.

Oyun bunu örnek alarak o zamandan kullanılan gemileri oyun içerisine yerleştirdi.

Zaten adından da Anlaşılacağı gibi gemi savaşları olan oyun çeşitliliği ile bizlere kendini sevdirmeye başarmıştır. 

Fakat oyunun iki tane  daha yapımı var bunlardan biri tank savaşı diğeri ise uçak savaşı olmak üzere iki tane bulunuyor. O oyunlarda ateş etmek World Of Warships oyununa göre çok kolaydır oynayanlar bilir.

Bu oyunda ise ateş etmek gerçekten çok zor çünkü gerçek anlamda öngörü lazım,  zira rakip gemilerle hiçbir zaman yakın dövüş mesafesine giremiyorsunuz.

Doğal olarak kendinizi Nişancı olarak düşünebilirsiniz Çünkü uzaktan birbirimizi vurmaya çalışıyorsunuz.

 

World Of Warships Kaç Gb Yer Kaplar 2016-2017

60 Gb Boş alana ihtiyacı vardır."World Of Warships Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: