Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Xiaomi Tablet Modelleri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Gündelik işlerin yapılması ve teknolojik gelişmelerin takibinin sağlanabilmesi amacıyla geliştirilmiş olan tabletler, çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır. Taşınabilir boyuta sahip olması ve geniş ekran özellikleri sayesinde tabletler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Özellikle iş ve özel hayata dair birçok faaliyet tabletler sayesinde kolaylıkla yerine getirilir.

Cepkolik ile birlikte tablet modellerini en ucuz  ve en kaliteli tablet bulmanızda yardımcı olur. Tablet dünyası içinde önemli bir yere sahip olan Xiaomi Tablet modelleri ile dikkat çekici ürünlere sahiptir. Özelikle yüksek çözünürlük ve uzun süre dayanan pil gücü ile diğer marka ve modellere göre bir adım öne çıkmaktadır. Dikkat çekici özelliklere sahip olan tablet modelleri ise şu şekildedir. Buna göre:

  • Xiaomi Mi Pad 4 Plus,
  • Xiaomi Mi Pad 4,
  • Xiaomi Mi Pad 3,
  • Xiaomi Mi Pad 2,
  • Xiaomi Mi Pad 7.9.

Xiaomi Tablet Modellerinin Özellikleri

Önemli tablet ve diğer teknoloji ürünlerini üreticisi konumunda bulunan Xiaomi Tablet tasarım özellikleri ise şu şekildedir.

  • Xiaomi Mi Pad 4 Plus:16 milyon renk, 10.1 inç ekran genişliği, 1200 x 1920 piksel ekran çözünürlüğü, 224 ppi ekran yoğunluk özelliği, tek hat ve alüminyum gövde özelliklerinde oluşmaktadır. Android 8.1 işletim sistemi kullanılır, 128 GB dahili hafıza ve 4 GB Ram Bellek ile öne çıkar. Arka kamera 13 MP çekim gücüne sahiptir. Ön kamera için ise 5 MP görüntü kalite gücü bulunur,
  • Xiaomi Mi Pad 7.9: 16 milyon renk, 7.9 inç ekran genişliği, 1536 x 2048 piksel ekran çözünürlüğü, 326 ppi ekran yoğunluk özelliği bulunur. Android v4.4.4 işletim sistemi kullanılmıştır, dört çekirdek merkezi işlemci bulunur. 16 / 64 GB dahili hafıza ile 2 B ram özelliğine sahiptir. 8 MP arka, 5 MP ön kamera çekim özelliği bulunur.

Xiaomi Tablet Nereden Alınır?

Tablet pazarında öne çıkan ürünler arasında Xiaomi Tablet modelleri bulunur. Bu marka ve modele ait ürünlerden satın almak için öncelikle internet üzerinden sipariş verilebilir. Bununla birlikte teknoloji ürünlerinin satılmakta olduğu işletmeler üzerinden de ürün temin edilebilir. Bu konuda ürünün garanti ve faturalandırma sürecine dikkat edilmesi gereklidir. Ayrıca ürünün orijinal olmasına da dikkat edilmelidir.

 

Xiaomi Tablet Modelleri YAPILAN YORUMLAR