Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yandex Disk Nedir

Yandex Disk Kaç Gb

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Yandex Disk Kaç Gb sorusunu sizler için araştırdık makalemiz den okuyabilirsiniz.

Yandex Disk Nedir

Yandex Disk Kaç Gb

Yandex Disk Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Yandex Ruslar tarafından tasarlanan, Rusyada en büyük dünyada ise en büyük 5 arama motorundan bir tanesidir. Yandex kuruluş amacı kullanıcıların arama motorlarında sorduğu sorulara doğrudan ya da dolaylı bir şekilde cevap verir. Gelirinin çoğunu reklamlardan elde etmektedir, Eylül 2011 de Türkiye’de ofis açmışlardır böylece Türkiye pazarına doğrudan girmişlerdir. Yandex Disk dünyada popüler olan bulut depolama sistemlerinin başını çekiyor diyebiliriz.

Dünyada ki bütün cihazlar üzerinden sistemdeki dosyalarınızı kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. İsterseniz Özel dosyalarını saklayabileceğiniz büyük bir depolama alanı, olan Yandex Diske her türden dosyaları yükleyebilirsiniz(resim, video, döküman ve kişisel bilgiler). Nerede olursanız olun sadece İnternet bağlantısı ile dosyalarınıza kolayca erişim sağlayabileceksiniz. Bilgisayarınız bozulsa bile dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.  Yandex diskte depoladığınız dosyaları, belirlediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Paylaştığınız kişi tamamen sizin istediğiniz dosyalara ulaşabilir. Yandex Disk Kaç Gb kullanabilmeniz için kullanıcı oluşturmanız gerekiyor.  Hesabınızı ilk açtığınızda 3 Gb alan elde ediyorsunuz tamamen ücretsiz olmak üzere, ama 3 Gb yetmez diyorsanız 3 adımda 10 Gb alana çıkarabilirsiniz.

Yandex Disk Kaç Gb Alan Veriyor ?

İlk kullandığınızda 3 Gb Ücretsiz alan veriyor Fakat adımları takip ettiğinizde hesabınızı 7 Gb yükselterek 10 Gb alana çeviriyor.

Yandex Disk Kaç Gb İnternet Yer ?

Yüklediğiniz dosyaya bağlı olarak örneğin 200 Mb dosya yüklerseniz 200 Mb’lık bir İnternet harcamış olursunuz.

Yandex Disk Alanını 10 Gb’a yükseltme

  • Ek 3 Gb alan için Windows için Yandex Disk kur programını bilgisayar ve mobil cihazlarınıza indirmelisiniz.
  • Yandex Disk üzerine 2 tane dosya yükleyerek  2 Gb’lık ek yer ediniyorsunuz.
  • Arkadaşlarınıza davet yollarak ek 2 Gb daha kazanabilirsiniz.
  • Bu adımları izlediğiniz takdirde toplam 10 Gb ücretsiz alanınız olacaktır.
Yandex Disk Kaç Gb YAPILAN YORUMLAR