Yasuo Rün

Yasuo rün dizilimi rehberime hoş geldiniz. Yasuo bu aralar Türkiye sunucunda en çok oynanan  ama bir türlü dereceli oyunlarda öldürme sayısı, ölme sayısını geçemeyen bir şampiyon 🙂 ama sakin olun rehberimizi izleyerek doğru rün, build, kabiliyet ile çok rahat oyun kazanacaksınız.

Bu metada yasuo’nun iki ana eşyası var herkesin bildiği gibi hayalet dansçı ve ebedi kılıç bu eşyalar yasuo’nun ana itemleridir. şimdi gelelim lane safhasına yasuo lane’de biraz kırılgan bir şampiyon ve karşınızda nişancı tarzı uzaktan dürten bir şampiyon varsa safe oynayın,

Kitle kontrolu Yüksek bir takıma karşı oynuyorsanız  savunma eşyları daha çok tercih edilebilir.Bu Arada LoL Skin programını indirebilirsiniz.

Yasuo Build (İtem Dizilimi)

Yasuo Full Build

Yasuo Build

Yasuo İtem Dizilimi

Yasuo İtem

Yasuo Rün Dizilimi (Runes)

Yasuo Rün Dizilimi

Yasuo Rün

Yasuo Abilities (Yetenek Dizilimi)

Yasuo Yetenek Dizilimi

Yasuo Abilities

Yasuo Ct (Counter)

Yasuo Counter

Yasuo Ct

Yasuo Rün Artıları
  • 800 K Özelliği Mevcuttur ! :)
Yasuo Rün Eksileri
  • Hızlıca Statik Çıkmazsanız GG! :D


"Yasuo Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
451 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: