Yasuo Rün Dizilimi 2018 - Tablet Adam

Yasuo Rün

Yasuo rün dizilimi rehberime hoş geldiniz. Yasuo bu aralar Türkiye sunucunda en çok oynanan  ama bir türlü dereceli oyunlarda öldürme sayısı, ölme sayısını geçemeyen bir şampiyon 🙂 ama sakin olun rehberimizi izleyerek doğru rün, build, kabiliyet ile çok rahat oyun kazanacaksınız.

Bu metada yasuo’nun iki ana eşyası var herkesin bildiği gibi hayalet dansçı ve ebedi kılıç bu eşyalar yasuo’nun ana itemleridir. şimdi gelelim lane safhasına yasuo lane’de biraz kırılgan bir şampiyon ve karşınızda nişancı tarzı uzaktan dürten bir şampiyon varsa safe oynayın,

Kitle kontrolu Yüksek bir takıma karşı oynuyorsanız  savunma eşyları daha çok tercih edilebilir.Bu Arada LoL Skin programını indirebilirsiniz.

Yasuo Build (İtem Dizilimi)

Yasuo Full Build

Yasuo Build

Yasuo İtem Dizilimi

Yasuo İtem

Yasuo Rün Dizilimi (Runes)

Yasuo Rün Dizilimi

Yasuo Rün

Yasuo Abilities (Yetenek Dizilimi)

Yasuo Yetenek Dizilimi

Yasuo Abilities

Yasuo Ct (Counter)

Yasuo Counter

Yasuo Ct

Yasuo Rün Artıları
  • 800 K Özelliği Mevcuttur ! :)
Yasuo Rün Eksileri
  • Hızlıca Statik Çıkmazsanız GG! :D


"Yasuo Rün" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
705 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: