Yasuo

Yasuo rehberime hoş geldiniz. Yasuo bu aralar türkiye sunucunda en çok oynanan  ama bir türlü dereceli oyunlarda öldürme sayısı, ölme sayısını geçemeyen bir şampiyon 🙂 ama sakin olun rehberimizi izleyerek doğru rün, build, kabiliyet ile çok rahat oyun kazanacaksınız.

Bu metada yasuo’nun iki ana eşyası var herkesin bildiği gibi hayalet dansçı ve ebedi kılıç bu eşyalar yasuo’nun ana itemleridir. şimdi gelelim lane safhasına yasuo lane’de biraz kırılgan bir şampiyon ve karşınızda nişancı tarzı uzaktan dürten bir şampiyon varsa safe oynayın,

Kitle kontrolu Yüksek bir takıma karşı oynuyorsanız  savunma eşyları daha çok tercih edilebilir.Bu Arada LoL Skin programını indirebilirsiniz.

Yasuo Build (İtem Dizilimi)

Yasuo Full Build

Yasuo Build

Yasuo İtem Dizilimi

Yasuo İtem

Yasuo Rün Dizilimi (Runes)

Yasuo Rün Dizilimi

Yasuo Rün

Yasuo Abilities (Yetenek Dizilimi)

Yasuo Yetenek Dizilimi

Yasuo Abilities

Yasuo Ct (Counter)

Yasuo Counter

Yasuo Ct

Yasuo Artıları
  • 800 K Özelliği Mevcuttur ! :)
Yasuo Eksileri
  • Hızlıca Statik Çıkmazsanız GG! :D

"Yasuo" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
166 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları