Yeni Nesil İphone’lar Nasıl Hızlı Şarj Edilir

Yeni Nesil İphone’lar Nasıl Hızlı Şarj Edilir. Apple şirketinin yeni telefonları İphone 6 ve İphone 6 Plus’ın daha çabuk şarj edilebilme yeteneğine sahip olduğu ortaya çıkmış durumda. . iLounge sitesinin verdiği bilgilere göre, her iki iPhone 6 modeli de 2.1A şarjlamaya donanımsal olarak destek veriyor.

İphone Nasıl Hızlı Şarj Edilir ?

Mac’den şarj edin

İphone 6 modellerini standart adoptör yerine mac’ler üzerinden şarj edin. OS X Yosemite ile gelen yeni Mac’lerin iPhone 6’lar için daha hızlı şarj edebiliyor

iPad adaptörü kullanın

İlongue’un önerisi hızlı şarja ihtiyaç duyulduğunda İpad’in şarj adapdörleri ve 2.1A şarj sağlayan adaptörlerdir. böylece iPhone 6 ve 6 Plus modellerini standart adaptöre göre daha hızlı şarj edebilir.

Standart adaptörlerle geliyor
Yeni modellerin bu özelliğe rağmen Apple’in iphone 6 şarj adaptörleri ise hala 1A olarak geliyor. . Bu nedenle iPhone 6’ları daha hızlı şarj etmek için hızlı şarj edici adaptörlere ihtiyaç duyuluyor

En güncel bilgileri Nasıl yapılır bölümümüzden takip edebilirsiniz."Yeni Nesil İphone’lar Nasıl Hızlı Şarj Edilir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: