Youtube İndir

Youtube İndir

Youtube Hakkında Ön Bilgi

Youtube, kullanıcılarına video izleme imkânı sunan bir platformdur. Video izlemenin yanında kullanıcıları arasında maksimum düzeyde etkileşim sağlayan bir sosyal ağdır. 2005 yılından beri PC, Tablet, TV, telefon gibi akıllı cihazlarda video hizmeti sunmaktadır. 2005 yılında ABD’ de kurulan bir web sitesidir. Kurulduktan yaklaşık bir yıl sonra Google tarafından satın alınmıştır.

YOUTUBE UYGULAMASI NE İŞE YARAR?

Youtube uygulamasının kullanıcılarına sağladığı birçok yarar vardır. 2006 yılından sonra Google tarafından satın alınmasıyla youtube kendisini geliştirmiştir. Youtube videolar genellikle kişisel kullanıcılar tarafından yüklenmektedir. Kişi kendi kanalını oluşturup videolarını kullanıcıların izlemesine sunabilir. Bunun yanında diğer kullanıcılar video ile ilgili görüşlerini belirtmek için yorum yapabilmektedirler.

Youtube uygulamasının yararlarından bir tanesi de müzik, film, dizi ve yüklenen diğer videolara ücretsiz bir şekilde ulaşmanızdır. Bunun yanı sıra eğer bir youtube kanalı sahibi iseniz ve video yayınlıyorsanız kazanç bile sağlama imkânına sahipsiniz.

Görüntü kalitesi açısından da youtube kullanıcılarına farklı görüntü seçenekleri sunmaktadır. Sizde youtube de kanal açabilir ve yayınlar yaparak para kazanabilirsiniz.

Youtube İnceleme


Youtube İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 35.48 M
  • Yükleme Sayısı: 5.000.000.000+
  • Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Sunan: Google
Youtube İndir YAPILAN YORUMLAR