Youtube'da 4K Video Dönemi - Tablet Adam

Youtube’da 4K Video Dönemi

youtube 4k video

youtube 4k video

Google Youtube’da 4K Video dönemi youtube bir adım ileriye götürecek yeniliği resmi olarak test etmeye başladı. Youtube’da 4K ve 60 fps yeniliğini başlatmak için testlere başlandı ve çoğu video’da uygulanmaya başlandı.

Youtube’da 4K Video Dönemi Başladı !

Youtube saniyede 60 kare ve Full HD videoları desteklemeye başlamış bulunmaktadır. güzel bir bilgisayarın ve hızlı bir internetiniz varsa 4K ve 60fps videoları youtube’dan kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. normal bir bilgisayar 4k desteklemeyen ekran kartı ile daha düşük çözünürlükte izleyebilirsiniz sadece 4K video kalitesi olacak diye düşünmeyin 4K video kalitesini kaldıramayan bilgisayarlar için daha düşük kalite için ayarlardan kalite olarak seçebilirsiniz . Youtube eski zamanlarda yüklenen 4K videoları da 4K izleyebilirsiniz"Youtube’da 4K Video Dönemi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
32 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: